Podrobné informace

Výrobek má mnohostranné využití a je vhodný jako denní i noční krém nebo krém na ruce. Krém harmonizuje strukturu pokožky a pomáhá jí při malých poraněních.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5087
Kód EAN: 4001638090056
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

"Univerzální rodinný krém s hojivými a regeneračními účinky.

Už více než 80 let věří naši zákazníci této """"klasice"""" od Weledy. Pleťový krém Weleda se může stát přirozenou základní péčí o pokožku pro celou rodinu. Výborně chrání zejména pokožku suchou či hrubou. Účinná kompozice s výtažky z violky trojbarevné a heřmánkových a měsíčkových květů má tradičně zklidňující účinky a pokožku zjemňuje.

Výrobek má mnohostranné využití a je vhodný jako denní i noční krém nebo krém na ruce. Krém harmonizuje strukturu pokožky a pomáhá jí při malých poraněních. Je vhodný též pro péči o velmi suchou pokožku, např. na chodidlech, rukách či loktech.

Název tohoto přípravku v angličtině - totiž """"Skin Food"""" - plně vystihuje jeho účinky. Krém je zkrátka výživou pro pokožku. "

Složení:

"Voda, lanolin, podzemnicový olej, mandlový olej, alkohol, včelí vosk, glyceridy mastných kyselin, parfém (přírodní éterické oleje), hydrolyzát včelího vosku, výtažek z violky trojbarevné, limonen*, linalool*, geraniol*, citral*, výtažek z květů heřmánku a měsíčku lékařského, cholesterol. *součást přírodních éterických olejů"

Recenze

Recenze produktu WELEDA Univerzální výživný krém 10ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Univerzální výživný krém 10ml

Přidat nový příspěvek do diskuze