Podrobné informace

ochrana zejména pro citlivou a světlou pokožku

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Produktová řada:
Kód výrobku: 8806
Kód EAN: 4001638098861
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Voděodolný a svěže vonící opalovací krém spolehlivě předchází spálení sluncem, a to díky obsahu čistého minerálního UV filtru na bází minerálních mikropigmentů. Ochrana před předčasným opotřebením a stárnutím pokožky v důsledku slunění je zajištěna přítomností látek, které vážou volné radikály. Extrakt z alpské protěže navíc působí hojivým a zklidňujícím dojmem. Lehký sezamový olej a krémovitý bambucký tuk zvyšují příznivé působení na pleť po celou dobu opalování.

Anorganické minerální mikropigmenty chrání proti záření UVB 92 % ochrana i UVA 90 % ochrana. Jsou pokožkou velmi dobře snášeny a působí na rozdíl od mnoha jiných opalovacích přípravků ihned po nanesení. Pro všechny tyto důvody jsou opalovací prostředky od Weledy velmi vhodné i pro děti.

Úplná deklarace složení:
Voda, sezamový olej, výtažek z mrkve, oxid titaničitý, alkohol, glycerin, karité máslo, lyzolecitin, tapiokový škrob, jojobový olej, přírodní hlinka, výtažek z protěže alpské, xantan, kyselina stearová, oxid zinečnatý, glyceridy mastných kyselin, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, benzyl benzoate*, geraniol*, citral*, kumarin*.

* součást přírodních éterických olejů

Balení:
50ml

Recenze

Recenze produktu WELEDA Ochranný sluneční krém UVF 20 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Ochranný sluneční krém UVF 20 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze