Podrobné informace

Jakmile Vás něco štípne nebo škrábnete, sáhněte po tinktuře Weleda. Slouží k prvotnímu ošetření a čištění drobných povrchových ran a odřenin.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 8807
Kód EAN: 1473306
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Obklady s Měsíčkovou tinkturou jsou vhodné k prvotnímu očištění a ošetření povrchových poranění. Výtažek z Měsíčku lékařského má hojivé, regenerační, mírné desinfekční a protizánětlivé účinky. Obklady s Měsíčkovou tinkturou uleví též při zarudlých, zanícených kožních plochách.

Případy, v kterých tinkturu Weleda můžete také používat

  • Obklady s Měsíčkovou tinkturou výrazně uleví při zanícených kožních plochách, např. po bodnutí hmyzem. Na zarudlou, ale jinak neporušenou kožní plochu přikládáme obklady s Měsíčkovou tinkturou.

Zajímá Vás složení

Výtažek z měsíčku lékařského, voda, alkohol. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Doporučené použití

K obkladům a čištění drobných povrchových ran použijeme Měsíčkovou tinkturu zředěnou v převařené vodě v poměru cca 1:10, tj. cca 2 polévkové lžíce tinktury na 0,25l vody. Obklady vyměňujeme dle potřeby do odeznění prvotní bolesti. K ošetření bodnutí je možné použít tinkturu koncentrovanější, ředěnou v poměru kolem 1:5. Po zaschnutí rány můžeme od 2. dne použít k doléčení Měsíčkovou mast Weleda.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Měsíčková tinktura 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Měsíčková tinktura 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze