Podrobné informace

Mandlové čistící mléko. Čistí póry do hloubky. Jemný mandlový olej zklidňuje pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Produktová řada:
Kód výrobku: 5079
Kód EAN: 4001638096119
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Čistí póry do hloubky. Jemný mandlový olej zklidňuje pokožku. Vilin viržínský (Hamamelis virginiana) posiluje pokožku. Výtažky z květů trnky podporují regeneraci vysoce citlivé pokožky.

Fakta
Pokožka našeho obličeje to nemá lehké. Vedle kůže rukou je nejvíce vystavena agresivním vlivům životního prostředí. Výsledkem je,že se objevuje stále větší množství lidí s pletí citlivou na každou cizorodou látku i stále více kožních alergických projevů. Dopřejte přecitlivělé pleti vašeho obličeje ozdravnou kúru s mandlovou péčí o pleť Weleda. Pečlivě vybrané přírodní látky jako je jemný mandlový olej nebo posilující výtažky z květů trnky, kůží obličeje ošetří, zklidní a posílí,navrací jí hladkost a harmonii.Přípravky mandlové řady neobsahují éterické oleje, vzhledem k jejich lehkým dráždívým účinkům. Mandlová péčeo pleť Weleda je čistý přírodní produkt,s obzvláštním důrazem na šetrný proces výroby. Přípravky mandlové péče o pleť Weleda se zvlášť dobře hodí jako základní řada k péči o citlivou pleť. Citlivou pleť šetří,umožní jí regeneraci a postupněji naučí reagovat na účinky přírodních rostlinných substancí.

Poznámka
Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářství, do prodejen bíopotravin, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren

Recenze

Recenze produktu WELEDA Mandlové čisticí mléko 75ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Mandlové čisticí mléko 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze