Podrobné informace

Kosatcový hydratační krém. Krém pro všechny typy pleti. Podporuje přirozenou hydrataci pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Produktová řada:
Kód výrobku: 5165
Kód EAN: 4001638090797
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Krém pro všechny typy pleti. Obsahuje speciálně vybrané rostlinné výtažky v nemastném krémovém základu. Podporuje přirozenou hydrataci pokožky, chrání před vysušením. Neobsahuje syntetické hydratující složky.

Fakta
V žádné jiné části těla se neprojevuje tolik z osobnosti člověka jako v jeho obličeji. Zdravá pokožka dýchaje dobře prokrvená a vyzařuje z ní svěžest. Firma Weleda vyvinula řadu přípravků z oddenku kosatce německého.Výtažky z kosatce německého mají na kůži ionizující, oživující a hojivé účinky, zlepšují její přirozené regenerační schopnosti a hydratační režim. Přípravky této řady jsou určeny pro všechny typy pletí, s výjimkou velmi citlivé a alergické pokožky. Zde použijeme mandlovou řadu Weleda.

Poznámka
Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářství, do prodejen biopotravin, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze (1)

Recenze produktu WELEDA Kosatcový hydratační krém 10ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

80 %

Na suchou pokožku výborný krém. Nesedí mi vůně, ale účinek je důležitější. Výhodou je možnost koupit si i malé 10 ml balení a vyzkoušet účinek na svou pleť.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Kosatcový hydratační krém 10ml

Přidat nový příspěvek do diskuze