Podrobné informace

Vynikající čaj, na kterém si maminka pochutná a bude mít spoustu kvalitního mléka a miminko dostane mléko obohacené o látky pro dobré zažívání.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5131
Kód EAN: 4001638095136
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Každá moudrá maminka si uvědomuje výhody kojení jako nejzdravější a nejpřirozenější potravy pro její děťátko a jako posilování kontaktu a citového pouta mezi matkou a dítětem. Někdy se netvoří dostatek mléka z mnoha různých důvodů a je pak potřeba tvorbu mléka podpořit.

Čaj na podporu kojení obsahuje ekologicky pěstované bylinky, které účinně podporují tvorbu mateřského mléka. Pokladem v tomto čaji je pískavice, která podporuje laktaci jako jedna z nejúčinnějších bylin. Sporýš lékařský kromě této podpory dodává čaji výtečnou chuť.

Další byliny obsažené v čaji podporují dobré zažívání miminka.

Tím že je čaj složen z ekologicky pěstovaných bylin je zdravý nejen pro maminky, ale hlavně pro miminka a nezatěžuje jejich organismus ani stopou jakýchkoliv škodlivin.

Čaj je prakticky baleny v sáčcích, které jsou vhodné i na cestování a jsou pevné netrhají se.

Jak často pít kojící čaj

Vhodná dávka čaje pro podporu kojení je  3 – 6 šálků denně. Čaj můžete použít i ve více variantách – teplý, studený i neslazený. Můžete ho začít pít již ke konci těhotenství a pak po celou dobu kojení.

Z čeho se ekologický kojící čaj skládá

Pískavice řecké seno*, semena anýzu*, fenyklu*, kmínu*, listy sporýše lékařského (15%) *. (* rostliny pro výrobu tohoto čaje pocházejí z certifikovaných ekologických zdrojů).

Recenze zákazníka

Na tvorbu mléka je to opravdu hodně účinný čaj a u Weledy jsem si jistá  zase jsem si jistá, že je opravdu ekologický. Navíc prďolka po něm nemá prdy a tak jsme spokojení oba“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své motto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Weleda vytvořila speciální řadu přípravků pro těhotné ženy, čerstvé maminky i miminka. Tyto výrobky byly vyvíjeny ve spolupráci s porodními asistentkami, lékaři a farmaceuty a jako u všech výrobků Weledy, jsou i tyto čistě přírodní a suroviny jsou v bio kvalitě.

Recenze (12)

Recenze produktu WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Recenze od 12 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (5)

100 %

(6) (4)

80 %

(7) (4)

100 %

chuť skvělá, ale cena nepříměřeně vysoká, jinak funguje na tvorbu mléka parádně

(6) (6)

100 %

asi zabral nejlépe ze zkoušených čajů

(5) (6)

100 %

(7) (5)

80 %

(7) (5)

100 %

Skvela chut, funguje

(5) (6)

100 %

(7) (6)

100 %

(6) (6)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA BIO čaj pro kojící ženy 40 g

Přidat nový příspěvek do diskuze