Podrobné informace

100% přírodní péče na celulitidu v praktické kosmetické taštičce. Dopřejte si kvalitní čistě přírodní péči pro zdraví a krásu vaší pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 358512
Kód EAN: 8590129001498
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Set v praktické kosmetické taštičce obsahuje Březový olej na celulitidu 100 ml, Březový sprchový peeling 150 ml a jako dárek masážní kartáč.

Bříza jako účinný pomocník v boji proti celulitidě - v mladých březových lístcích, které Weleda získává v ekologicky čistých oblastech jižních Čech, probíhají intenzivní procesy látkové výměny, které mají jeden zásadní efekt: Vedou k tvorbě éterických olejů a flavonoidů, což jsou látky, které čistí krev a odvádějí nepotřebné tekutiny.

Vlastnosti

  • 100% přírodní péče na celulitidu v praktické kosmetické taštičce.
  • Březová péče o tělo od Weledy se díky svému složení hodí jak pro prevenci, tak pro zlepšení stavu celulitidy.
  • Výtažky z mladého březového listí účinně aktivují látkovou výměnu v pokožce, čímž pomáhají redukovat projevy celulitidy.

Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Netestováno na zvířatech, bez obsahu syntetických konzervantů, barviv, parfemací a látek na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Březový set na celulitidu

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Březový set na celulitidu

Přidat nový příspěvek do diskuze