Podrobné informace

BIO Březová šťáva napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 4919
Kód EAN: 4001638097246
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Pravidelné užívání této šťávy lze přirovnat k oživující zdravotní kúře, a to díky působení březových lístků šetrně sbíraných z ekologicky pěstovaných stromů. Aktivní očistnou biokúru s BIO březovou šťávou od Weledy doporučujeme zvláště na jaře nebo na podzim, kdy dochází k nejlepšímu sladění s přirozenými očistnými mechanismy lidského organismu.

Důvody proč BIO Březovou šťávu užívat

  • Tento ušlechtile trpký, ale chutný nápoj napomáhá očišťování organismu vyplavováním nejrůznějších usazenin z těla zcela přirozenou cestou.
  • Flavonoidy obsažené v březových listech působí mírně močopudně a podporují tak očistnou kúru, která se projeví zdravou a odpočatě vyhlížející pletí.

Zajímá vás složení

Vodný výluh z listů břízy*, citrónová šťáva**. * z ekologického sběru ve volné přírodě. ** z biologicko-dynamického zemědělství.

Doporučené dávkování

Polévkovou lžíci BIO Březové šťávy rozmíchejte ve sklenici vody, čaje nebo naředěné ovocné šťávy a získáte osvěžující nápoj. Pro optimální třítýdenní kúru doporučujeme tři balení, resp. dvě polévkové lžíce šťávy denně při výše popsaném užití.

Recenze (3)

Recenze produktu WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

100 %

Užívám čtvrtou lahvičku, vidím zlepšení pleti, drobných kloubů na rukou, už nebolí, příliv energie, doporučuji. 1 lahvička ale nestačí. Mohlo být větší balení.

(4) (3)

20 %

nepůsobí, bez účinku, nevyhovoval

(3) (2)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze