Podrobné informace

Balzám na nohy pokožku chodidel nejen pěstí, nýbrž zároveň i posiluje. Kromě toho vytváří chodidlům příjemné prostředí - reguluje pocení, a tím předchází nepříjemným následkům hromadící se vlhkosti.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5102
Kód EAN: 4001638090094
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

"Osvěžuje chodidla, má pěstící i deodorační účinky.

Čtyřikrát kolem zeměkoule - tak daleká je cesta, po které nás naše nohy nesou během života. Nejen proto si zaslouží péči. Balzám na nohy pokožku chodidel nejen pěstí, nýbrž zároveň i posiluje. Kromě toho vytváří chodidlům příjemné prostředí - reguluje pocení, a tím předchází nepříjemným následkům hromadící se vlhkosti.

Poznámka: Německý potřebitelský magazín Öko-Test ohodnotil Balzám na nohy Weleda známkou „sehr gut“ (velmi dobrý), protože neobsahuje žádné syntetické konzervanty, syntetickou parfemaci ani sporné aluminiové soli.

Složení:

"Voda, alkohol, olivový olej, lanolin, přírodní hlinka, parfém (přírodní éterické oleje), výtažek z myrhy, hydrolyzát včeího vosku, mýdlo z včelího vosku, výtažek z měsíčku lékařského, limonen*, linalool*, citronellol, geraniol*, citral, kumarin*. *součást přírodních éterických olejů"

Recenze

Recenze produktu WELEDA Balzám na nohy 10ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Balzám na nohy 10ml

Přidat nový příspěvek do diskuze