Podrobné informace

Zubní pasta

Informace o produktu

Výrobce: WALMARK A.S.
Značka: WALMARK
Kód výrobku: 803
Kód EAN: 8594003973048
Držitel rozhodnutí: WALMARK A.S.

Santoin, přírodní zubní pasta při parodontóze, je vyrobena na bázi čínské léčivé rostliny Macleya cordata, obsahující přírodní látky sanguinarin a chelerythrin. Tyto látky příznivě působí proti obnažování zubních krčků, proti zánětům a mají antimikrobiální účinky.

Důležitou úlohu ve složení zubní pasty Santoin má také přírodní látka allantoin, která urychluje hojení již existujících zánětů a otoků a navíc účinně utlumí bolest.

Zubní pasta Santoin je ryze český výrobek, který byl vyvinut ve spolupráci s pracovníky lékařské fakulty University Palackého v Olomouci. Vynikající účinky sanguinarinu a chelerythrinu při parodontóze byly potvrzeny i klinickými zkouškami (snížení Parodontálního indexu z 2,6 před užíváním na 1,4 po užívání a Indexu krvácivosti z 1,1 před užíváním na 0,3 po užívání).

Zubní pasta Santoin obsahuje aktivní složky, odstraňující sloučeniny síry, běžně se tvořící na zubním plaku. Je ochucena mentholem, který Vás zbaví nepříjemného pocitu v ústech a Váš dech se stane příjemným a svěžím.

Popis:
- omezuje tvorbu plaku
- má antimikrobiální účinky
- působí protizánětlivě
- snižuje krvácivost dásní
- osvěžuje dech

Složení: Extrakt z Macleya cordata Allantoin, Fluorid sodný

Balení: 65 g

Recenze

Recenze produktu Walmark Santoin zubní pasta 50 ml proti paradentóze

Diskuze

Diskuze k produktu Walmark Santoin zubní pasta 50 ml proti paradentóze

Přidat nový příspěvek do diskuze