Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

VITIX gel 50 ml

100
1
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
VITIX gel 50 ml
K ošetřování depigmentovaných míst kůže nemocných s vitiligem. Více informací
Kód výrobku: 88328
Cena s DPH: 1 052 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku VITIX gel 50 ml

VLASTNOSTI A ÚČINKY

Přípravek obsahuje patentovanou substanci EXTRAMEL? - kombinaci dvou vysoce účinných enzymů rostlinného původu, které výrazně zvyšují pro-oxidační schopnosti buněk pokožky a melanocytů, snižují koncentraci peroxidu vodíku, zabraňují tvorbě kyslíkových radikálů a oxidu dusnatého.

Přípravek ViTix? je kosmetický výrobek obsahující speciální kombinaci látek sestavený tak, aby byly aktivní účinné enzymy stabilizovány a chráněny před inaktivací vnějším prostředím a aby byl současně zajištěn jejich dokonalý transport k poškozeným melanocytům. Přípravek je neprůhledný, nemastný gel obsahující 2% mikročástic s účinnými enzymy, který se snadno roztírá a rychle proniká do pokožky. Přípravek neobsahuje parfém.

POUŽITÍ
Přípravek je určen k ošetřování depigmentovaných míst kůže nemocných s vitiligem. Regeneruje melanocyty a napomáhá obnovit přirozenou tvorbu a množství kožního pigmentu melaninu. Obnovuje fyziologickou rovnováhu volných radikálů na úrovni buněk pokožky (v keratinocytech a v melanocytech). Brzdí rozvoj vitiliga a tím zabraňuje vzniku progresivní fáze choroby. Zvyšuje účinnost a zkracuje dlouhodobou PUVA terapii. Při používání přípravku dosud nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky. Přípravek může být používán i u dětí.

Používání přípravku ViTix? současně s ošetřováním UV zářením je možné pouze na základě odborného posouzení choroby odborným lékařem - dermatovenerologem!

NÁVOD
Na důkladně očištěná a suchá, postižená místa, včetně okrajových oblastí, aplikujte ráno a večer přiměřené množství gelu (4 mg/cm2). Gel důkladně vmasírujte do pokožky krouživými pohyby konečky prstů! Masírováním vyviňte dostatečný tlak a teplo, aby se dosáhlo optimálního uvolnění a vstřebání účinných enzymů do kůže. Při správné aplikaci počáteční pocit roztírání „jemného písku“ vymizí (asi 40 sek). Po ranní aplikaci je vhodné během dne vystavit ošetřované místo účinku slunečního záření alespoň 0,5-1 h denně bez ochranných slunečních prostředků a bez make-upu.

Doba trvání ošetřování se řídí rozsahem, dobou trvání choroby a lokalizací postižených míst a měla by být stanovena dermatovenerologem. Jedná se o ošetřování v dlouhodobé kůře ne kratší než 3 měsíce. Nejlepších výsledků se dosahuje po 6-12 měsících ošetřování. U starších lézí se pozitivní účinek někdy projeví až po roce ošetřování. Nedojde-li po 6 měsících aplikace gelu k žádným změnám v pigmentaci kůže, mělo by být ošetřování ukončeno.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz