Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Domácí zvířata » Vitamíny pro domácí zvířata

Vitamíny pro domácí zvířata

Vitamíny pro domácí zvířata krmené kvalitními krmivy nejsou téměř potřeba. Ale samozřejmě každé domácí zvíře může začít trpět nějakými nepříjemnostmi, které lze zahnat pouhým podáváním vitaminů a doplňků pro domácí zvířata.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Vitamíny pro domácí zvířata - detailní popis

Na Lékárna.cz naleznete vitamíny podporující imunitu, kvalitu srsti, růst kostí, prostředky na péči o zuby a dásně, na podporu trávení, k prevenci a léčbě průjmů a jiné potíže.

Lékárna.cz nabízíme velké množství vitaminů pro domácí zvířata

Na Lékárna.cz můžete pořídit:

  • vitamíny na imunitu - komplex lipofilných a hydrofilných vitamínů v tekuté a práškové formě.
  • vitamíny na stres - komplex vitamínu E a selénu v tekuté formě.
  • vitamíny na infekci trávicího a vylučovacího ústrojí - tekutý koncentrát vitamínu A.
  • vitamíny na únavu a vyčerpání - pohotový zdroj energie a slouží k přípravě posilujícího roztoku k napájení zvířat při zátěžích vyvolávajících vyčerpání, při únavě a stresech způsobených např. vysokými teplotami, výkyvy počasí, manipulací se zvířaty apod.
  • vitamíny na růst přípravky se používá u zvířat při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, reprodukce, při vysoké intenzitě snášky, stresu všeho druhu (teplotní, nutriční, transportní apod.).

Doplňkové zboží

Některé projevy nemusí nutně znamenat nedostatek vitamínů a minerálů. Prohlédněte si kategorii kosmetika pro domácí zvířata, kde naleznete např. spreje na číštění ran, gely s antiseptickým účinkem a jiné.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám