Podrobné informace

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Informace o produktu

Výrobce: FAGRON a.s.
Značka: FAGRON
Kód výrobku: 278136
Kód EAN: 8590724335196
Držitel rozhodnutí: FAGRON a.s.

Vitamín C patří do skupiny vitamínů, které se v těle neukládají a musí být neustále doplňovány. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního výkonu. Napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa.

* Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg vitamínu C denně navíc k doporučené denní dávce vitamínu C.

Složení:
Kyselina askorbová 238 mg, askorban sodný 295 mg, plnidla: sorbitol, manitol, protispékavá látka: stearan hořečnatý, barvivo E102 – tartrazin, náhradní sladidlo aspartam, ananasové aroma. Přípravek neobsahuje řepný cukr (sacharóza), mléčný cukr (laktóza). Obsahuje vitamíny. Neobsahuje konzervační látky.

Dávkování:
Nejvýše 3 tablety denně, doporučená dávka je 1 tableta denně, zapít vodou nebo nechat rozplynout v ústech. Doporučené dávkování není vhodné překračovat.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Tartrazin může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Skladování:
Skladovat při pokojové teplotě do 25°C, uchovávat v suchu a temnu v dobře uzavřených obalech, chránit před přímým slunečním zářením.

Recenze

Recenze produktu Vitamín C 500 tbl.100 Fagron

Diskuze

Diskuze k produktu Vitamín C 500 tbl.100 Fagron

Přidat nový příspěvek do diskuze