Podrobné informace

Hydrogel k dlouhodobému zvlhčení očí. Sterilní, bez konzervačních činidel.

Informace o produktu

Výrobce: Glynn Brothers
Značka: VISMED
Kód výrobku: 94566
Kód EAN: 4028694000188
Držitel rozhodnutí: Glynn Brothers

VISMED® gel obsahuje natrii hyaluronas (česky hyaluronát sodný), přírodní polymer, který je také obsažen v lidském oku. Specifické fyzikální charakteristiky hyaluronátu sodného (schopnost vázat molekuly vody) propůjčují VISMED® gelu jeho viskoelastické vlastnosti. VISMED® gel zajišťuje stabilní potažení povrchu oka filmem, které se pouze pomalu odstraňuje mrkáním. VISMED® v sobě kombinuje dlouhodobou úlevu a maximální pohodlí. VISMED® gel je dobře snášen díky jeho specifickému složení. Neobsahuje konzervační činidla.

Způsob použití
Kroucením odtrhněte poutko a umístěte horní část jednodávkového kontejneru nad léčené oko, lehkým tlakem VISMED® gel snadno vyteče z kontejneru. Pokud není lékařem doporučeno jinak, vkapává se jedna nebo dvě kapky VISMED® gelu do spojivkového vaku oka tak často, jak je potřeba. Po zamrkání se roztok rozptýlí a vytvoří na povrchu oka transparentní dlouhodobý film. VISMED® gel smí být aplikován také během používání kontaktních čoček (měkkých i tvrdých).

Složení
1 ml roztoku obsahuje: 3 mg natrii hyaluronas, pomocné látky chlorid sodný, dodekát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát citronanu sodného, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý, voda pro injekci

Recenze

Recenze produktu VISMED gel 20x0.45ml

Diskuze

Diskuze k produktu VISMED gel 20x0.45ml

Přidat nový příspěvek do diskuze