Podrobné informace

VICHY Normaderm Hyaluspot zpacifikuje pupínky na obličeji diplomatickou cestou a vaše pleť bude sametová a výjimečná jako orchidej.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 286969
Kód EAN: 3337871324506
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Gelový přípravek VICHY Normaderm Hyaluspot rychle a cíleně zapudí pupínky na vaší pleti. Budete s ním v exkluzivním pohodlí, protože nemastí a nelepí a prostřednictvím kovového aplikátoru dopravíte čistící gel přímo na pupínek, kde zchladí podrážděnou pleť a zmírní pálení a bolest.

Pupínky a podráždění začnou pod kouzelnými účinky gelu ustupovat již za dva dny.

Jakou taktiku používá VICHY Normaderm Hyaluspot

Kyselina hyaluronová zabrání přemnožení bakterií na pupínku vytvořením neviditelného filmu, který pupínek zapouzdří.

Kyselina salicylová a složka LHA je antibakteriální pomocník, který léčí a hojí pupínky zevnitř. Další složkou je termální voda z Vichy, která zklidní i citlivou pleť.

Jak používat VICHY Normaderm Hyaluspot

Přípravek naneste pomocí aplikátoru přímo na pupínek. Používejte přípravek dvakrát denně – ráno a večer.  Vyhněte se očnímu okolí.

Obsah balení je 15 ml.

O kosmetice Vichy

Od doby svého vzniku v roce 1931 má firma Vichy hlavní cíl – porozumět lidské pokožce. Součástí všech přípravků je voda z léčivých termálních pramenů u francouzského města Vichy, která je kombinována s aktivními látkami zacílenými na péči o pleť. Metoda symbiózy medicíny a kosmetiky je zárukou účinnosti a nezávadnosti všech kosmetických přípravků.

Recenze zákazníka

Je možná dražší, ale stojí za to.  Pleť se mi vyčistila za 3 dny a pupínky začaly mizet už po druhém použití. Kůže je po ní jako samet a já zas konečně zářím.

Recenze (1)

Recenze produktu VICHY Normaderm Hyaluspot 15 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(10) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu VICHY Normaderm Hyaluspot 15 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze