Podrobné informace

Pro vyhlazení pleti a viditelnou redukci vrásek.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 45510
Kód EAN: 3337871316259
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

VICHY Myokine korekční péče - vrásky 50ml

Stahy uvnitř pleti způsobují vrásky. Mimika obličeje vyvolává stahování buněk hluboko v pokožce, tzv. fibroblastů. Postupem času a opakovanou mimikou ztrácejí tyto buňky schopnost uvolnit se: pleť je strnulá, objevují se vrásky. Pro vyhlazení vrásek je nutné uvolnit stahy uvnitř pleti.

Díky výzkumům Laboratoří VICHY byl vyvinut přípravek Myokine s Adenoxinem™, látkou, která uvolňuje stahy uvnitř pleti, a tím zmírňuje a postupně vyhlazuje vrásky.

Hlavní účinné látky:
Myokine obsahuje výjimečnou patentovanou aktivní složku Adenoxine™, ve které jsou spojeny magnezium a adenozin. Obě látky jsou přirozenou součástí lidského organizmu a mají schopnost regulovat stahy svalů hluboko do pokožky. Kromě toho dlouhodobě působí na fibroblasty, kterým zabraňují v dalším stahování. Výsledkem je hladká pleť bez vrásek.

Jaké jsou účinky přípravku?
Účinné látky, magnezium a adenozin, pronikají hluboko do pokožky, kde uvolňují stažené fibroblasty. Pleť se vyhlazuje a dochází k prokazatelné a viditelné redukci vrásek.

Díky mikroskopickým voskům umožňuje MYOKINE vyplnit vrásky a viditelně vyhladit pleť. Při pravidelném používání Myokinu je pleť jasnější, hebká a vitálnější již po 6 dnech. Po 21 dnech dochází ke znatelné a zrychlující se redukci hloubky, velikosti a počtu vrásek.

Jak používat Myokine?
Myokine se díky své unikátní textuře mění při kontaktu s pokožkou na fluidní texturu, okamžitě se vstřebává a nabízí svěží efekt.

Aplikace:
ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť. Myokine je také ideálním podkladem pro make-up, rychle se vstřebává a zanechává pleť matnou a dokonale hladkou.

Parfemace:
lehká a svěží vodní nóta přecházející do teplých nót.

Balení:
50 ml

Recenze

Recenze produktu VICHY Myokine PS - korekční péče proti vráskám na suchou pleť 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu VICHY Myokine PS - korekční péče proti vráskám na suchou pleť 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze