Podrobné informace

První kúra proti intenzivnímu pocení, která působí přímo uvnitř potních žláz

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 30706
Kód EAN: 3337871310455
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

VICHY 7denní kúra proti pocení

První kúra proti intenzivnímu pocení, která působí přímo uvnitř potních žláz, pro 7 denní účinnost a průběžnou regulaci pocení týden po týdnu. Laboratoře Vichy vyvinuly kúru nové generace s mikroaktivními látkami proti pocení, které jsou 2x menší než klasické aktivní látky, a tím cíleně působí uvnitř potních žláz. Pocení je účinně regulováno přímo na úrovni potní žlázy.

První kúra proti intenzivnímu pocení, která působí přímo uvnitř potních žláz, po 7 denní účinnost a průběžnou regulaci pocení týden po týdnu.

Laboratoře Vichy vyvinuly kúru nové generace s mikroaktivními látkami proti pocení, které jsou 2x menší než klasické aktivní látky a tím cíleně působí uvnitř potních žláz. Pocení je účinně regulováno přímo na úrovni potní žlázy.

Výsledky:
podpaždí je suché a svěží. S každým dnem se hladina pocení snižuje a udržuje se na nízké úrovni. Klinický test prováděný v průběhu několika týdnů pod vědeckou kontrolou prokázal, že pocení se o stupeň snižuje. Kúra proti pocení respektuje pokožku podpaždí. Bez alkoholu. Rizika podráždění jsou omezena. Hypoalergenní.

Doporučené používání:
první 2 týdny postupujte podle tohoto schématu - aplikujte kúru ve dnech: pondělí, úterý, středa a čtvrtek. 2 týden - aplikujte kúru s jednodenním odstupem v pondělí, ve středu a v pátek. Od 3. týdne stačí kúru nanášet ve 2 na sebe navazujících aplikacích (např. pondělí a úterý). Aplikace krému přímo do podpaždí je díky aplikátoru velmi snadná. Aplikujte tenkou vrstvu krému na čistou, suchou a nepodrážděnou pokožku. Krém se rychle vstřebává a nezanechává bílé stopy na pokožce.

Složení výrobku:
aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum sesquichlorohydrate, cetyl alcohol, peg/100 stearate, glzceryl stearate, sorbitol, dimethicone, parfum, iodopropynyl butcarbamate, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate.

Balení:
30 ml

Recenze

Recenze produktu VICHY Créme efficacité - 7-denní kúra proti pocení 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu VICHY Créme efficacité - 7-denní kúra proti pocení 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze