Podrobné informace

Kvetoucí čaj je umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného čaje.

Informace o produktu

Výrobce: Velta Plus Eu, S.r.o.
Značka: VELTATEA
Kód výrobku: 205486
Kód EAN: 8594059783035
Držitel rozhodnutí: Velta Plus Eu, S.r.o.

Kvetoucí čaj je umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného čaje, které tvoří základ čajového poupěte a uvnitř jsou skryty barevné květy bylinek. Po vložení do 90°C horké vody se rozvine v překrásný květ. Květy jsou vícenálevový.

Účinné látky
Zelený čaj

Balení obsahuje 1 ks kvetoucího čaje Sluneční paprsek a Tančící víla. Jasně žlutý nálev jasmínové chuti, který Vás zahřeje jako první jarní paprsek slunce. Vyvázané kvítky jasmínu, které se v nálevu vznesou vzhůru jako paprsek ze žlutého květu chryzantémy, která je žlutým sluncem, Vám přinesou lahodný nálev se svěžím aroma.

Tančící víla vykvete nad zelené čajové lístky v podobě květinové brány tvořené z kvitků jasmínu a lilie. Poskytuje nažloutlý nálev s příjemně nasládlou jasmínovou vůní a vynikající čaj získá kromě nádherného tvaru i speciální aroma.

Kvetoucí čaje jsou umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného (stříbrného) čaje. Výběrové lístky zeleného čaje tvoří základ čajového poupěte, které uvnitř skrývá barevné květy bylinek. Čajové poupě se vhodí do konvice s vodou a pak můžete obdivovat zázrak přírody v podobě postupného rozkvétání čaje přímo před Vašima očima (3-5 min). Celý zážitek je pak završen konzumací lahodného čaje s blahodárnými účinky. Květ je vícenálevový. Návod na přípravu: Nalijte vroucí vodu do konvičky a vhoďte do ní poupě kvetoucího čaje. Doporučujeme použít jeden květ pro 0,5 litru vody oteplotě 90 °C. Během 3-6 minut můžete pozorovat, jak se čajový květ postupně rozvíjí a kvete přímo před vašima očima, zároveň se připravuje čajový výluh, který završí tento zážitek konzumaci výtečného čaje. Květ je vícenálevový.

Složeni:
Sluneční paprsek - stříbrný jehličkový čaj, květ jasmínu a chryzantémy.
Tančící víla - stříbrný jehličkový čaj, květ jasmínu, lilie.

Recenze (2)

Recenze produktu VELTATEA Kvetoucí čaj Sluneční paprsek+Tančící víla 2ks

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (6)

100 %

(6) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu VELTATEA Kvetoucí čaj Sluneční paprsek+Tančící víla 2ks

Přidat nový příspěvek do diskuze