Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické prostředky » Přípravky na gynekologické potíže

VAGISAN HydroKrém 50 g

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 308018

Vagisan Zvlhčující krém je určen k aplikaci do pochvy a na pokožku vnější intimní oblasti. Krém lze používat s aplikátorem nebo bez něj. Velikost balení 50 g obsahuje aplikátor.

Více informací

Běžná cena: 369 Kč
314
Ušetříte: 15 % (55 Kč)

Skladem

Zítra odešleme, u vás v pondělí 26. 8.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 26. 8.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace VAGISAN HydroKrém 50 g

Vagisan Zvlhčující krém je určen k aplikaci do pochvy a na pokožku vnější intimní oblasti. Krém lze používat s aplikátorem nebo bez něj. Velikost balení 50 g obsahuje aplikátor.

Informace o produktu

Výrobce: DR. WOLFF
Značka: VAGISAN
Kód výrobku: 308018
Kód EAN: 4048882668457
Držitel rozhodnutí: DR. WOLFF

K aplikaci při obtížích souvisejících se suchostí v pochvě a ve vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění a bolesti při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Vagisan Zvlhčující krém lze použít i pro usnadnění pohlavního styku.

Použití:
Při obtížích v oblasti poševního vchodu a ve vnější intimní oblasti krém naneste čistým prstem a rozetřete jej, stačí proužek krému dlouhý cca 0,5 cm. Malé množství krému je možné aplikovat i v oblasti poševního vchodu pro snadnější zavedení aplikátoru. Vagisan Zvlhčující krém můžete do pochvy zavést pomocí aplikátoru. Za tímto účelem aplikátor naplňte do poloviny (cca 2,5 g krému, viz rovněž „Pokyny pro použití“). Krém by měl být aplikován každý den - nejlépe večer před spaním (popř. použijte slipovou vložku). Po zmírnění obtíží je možné četnost aplikací snížit podle potřeby. Krém je možné používat i před pohlavním stykem nebo při menstruaci. Krém lze při dobré snášenlivosti používat i delší dobu, a to i během těhotenství (bez aplikátoru, viz „Pokyny pro použití během těhotenství“) a kojení.

Pokyny pro použití s aplikátorem:
Velikost balení 50 g obsahuje aplikátor.

  • Uvolněte píst aplikátoru, aby se mohl pohybovat v trubičce aplikátoru
  • Tubu držte svisle otvorem vzhůru, na otvor tuby nasaďte aplikátor
  • Lehkým a rovnoměrným tlakem na tubu naplňte trubičku aplikátoru do poloviny krémem (cca 2,5 g krému)
  • Sejměte aplikátor z tuby
  • Aplikátor můžete do pochvy zavádět vleže (v poloze na zádech) nebo vestoje (stejně jako při zavádění tamponu). Aplikátor přitom opatrně zasuňte co nejhlouběji do pochvy a tlakem na píst aplikátor vyprázdněte, čímž se krém dostane do pochvy.
  • Po použití aplikátor vyčistěte tímto způsobem:
    Kulovitý konec pístu aplikátoru silou přitlačte na pevný podklad. Tím se píst oddělí od trubičky aplikátoru. Poté píst a trubičku aplikátoru odděleně omyjte teplou vodou.

Pokyny pro použití během těhotenství:
Během těhotenství by z bezpečnostních důvodů neměl být krém do pochvy aplikován pomocí aplikátoru. Místo toho je možné proužek krému dlouhý cca 2 cm do pochvy nanést čistým prstem.

Omezení použití:
Při silnějších obtížích souvisejících se suchostí použití přípravku nejprve konzultujte se svým lékařem. Vagisan Zvlhčující krém se nesmí používat při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoliv složku krému. Krém by se neměl používat bezprostředně po porodu. Aplikace přípravku Vagisan Zvlhčující krém se nedoporučuje ani při výskytu vaginální infekce (např. vaginální plísně), v tomto případě se poraďte se svým lékařem. V případě poškození tuby, aplikátoru nebo při změně vlastností krému, výrobek nepoužívejte a informujte výrobce.

Možné nežádoucí účinky:
Po nanesení může docházet k mírným přechodným lokálním reakcím (např. svědění, pálení). V ojedinělých případech se mohou vyskytnout i silná podráždění pokožky nebo alergické reakce (např. zarudnutí, svědění, pálení), které eventuálně mohou přetrvávat delší dobu. Pokud tyto potíže neustávají a nezmírňují se, přestaňte Vagisan Zvlhčující krém používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Jestliže pozorujete další nepříjemné účinky, poraďte se, prosím, se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení:
voda, benzylalkohol, cetylstearylalkohol, cetylpal-mitát, kyselina mléčná, oktyldodekanol, polysor-
bát 60, mléčnan sodný, sorbitan-stearát. Vagisan Zvlhčující krém neobsahuje parfémy.

Recenze (2)

Recenze VAGISAN HydroKrém 50 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

krém se dobře vstřebává, je hojivý, používám ho po sprchování

100 %

jsem 15 let po gyn.operaci a před několika lety se objevily potíže při sexu - drobné trhlinky v intimní oblasti.Nepomohl ani hormonální krém a čípky.Doporučuji všem ženám,které mají tento problém. Jsem spokojená a určitě objednám zase.Nevýhody jsem neshledala.

přípravek zmírnil mé potíže už po několika dnech používání

Diskuze (1)

Diskuze VAGISAN HydroKrém 50 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Jitka S. - vyschlá vagína

(0) 22/11/2017

Dobrý den, přibližně před rokem mi vyschla vagína. Minulý týden jsem si koupila Vagisil a byla jsem z toho tak vzrušená, že jsem se vyléčila již při jeho rozbalování. Mohu doporučit všem!

Vstoupit do diskuze

Zkušenosti uživatelů

100 % 05/03/2017

jsem 15 let po gyn.operaci a před několika lety se objevily potíže při sexu - drobné trhlinky v intimní oblasti.Nepomohl ani hormonální krém a čípky.Doporučuji všem ženám,které mají tento problém. Jsem spokojená a určitě objednám zase.Nevýhody jsem neshledala.

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám