Podrobné informace

Vademecum Pure & Eucalyptus zajistí čistá ústa a přirozenou svěžest také díky přírodnímu extraktu z máty a nebo eukalyptovému oleji.

Informace o produktu

Výrobce: HENKEL
Značka: VADEMECUM
Kód výrobku: 3763
Kód EAN: 3838824029214
Držitel rozhodnutí: HENKEL

Mít krásné, zdravé a bílé zuby si přejeme určitě všichni. Někomu z nás nadělila příroda zoubky jako perličky, jiný si zase se svým chrupem zažívá své.

Všichni bez rozdílu ale musíme o své zuby pečovat a věnovat jim zaslouženou pozornost. Odměnou nám bude zářivý úsměv a klidný spánek bez strašáku v podobě krutých bolestí. Pravidelná návštěva lékaře a důkladná ústní hygiena by pro nás měla být samozřejmostí.

Zubní pasta Vademecum patří k tomu nejlepšímu, co můžeme svému chrupu dopřát. Její výrobci z laboratoří Vademecum vycházeli z předpokladu, že současný moderní člověk se tak trochu navrací zpět k přírodě, ale zároveň potřebuje výrobek, který odráží poslední trendy ve vědeckotechnickém pokroku.

Oba předpoklady byly zohledněny při vývoji zubních past Vademecum. Výsledkem je zubní pasta, která splňuje náročné požadavky dnešní doby, kterými jsou bělost zubů, svěžest dechu a kompletní hygiena ústní dutiny.

Vademecum Pure & Eucalyptus zajistí čistá ústa a přirozenou svěžest také díky přírodnímu extraktu z máty a nebo eukalyptovému oleji. Obsah fluoridu zuby pak posiluje a chrání před zubním kazem.

Recenze

Recenze produktu Vademecum zubní pasta Pure+eukalyptus 75ml

Diskuze

Diskuze k produktu Vademecum zubní pasta Pure+eukalyptus 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze