Podrobné informace

Originální bylinné kapky na principu homeopatického přípravku.

Informace o produktu

Výrobce: VALOSUN a.s.
Značka: UROVAL
Kód výrobku: 1828
Kód EAN: 8594024760733
Držitel rozhodnutí: VALOSUN a.s.

Složení
Přípravek je sestaven speciálním a unikátním způsobem, s přihlédnutím k účinku jednotlivých bylin, správný účinek se projeví teprve na základě vzájemné interakce, důležitou roli hrají především stupeň ředění a vzájemné poměry jednotlivých výtažků.

V komplexu se nacházejí extrakty v koncentracích 1x10-1až 1x10-2 vol.% v jednom litru 34% alkoholu těchto bylin:

 • Arctostaphylos uva-ursi Medvědice léčivá obsahuje arbutin a methylarbutin, tříslovinu, flavony a fytoncidy a také urson.
 • Calendulla officinalis Měsíček lékařský
 • Calluna vulgaris Vřes obecný
 • Galium odoratum Svízel mařinkový
 • Nežádoucí účinky
  Komplex jako celek ani jeho jednotlivé složky ve valoterapeutických dávkách nevykazují nežádoucí účinky, vyjma možnosti vzniku přecitlivělosti. Jestliže se však vyskytnou v průběhu podávání jakékoli komplikace je nutné poradit se s lékařem, stejně tak při těhotenství a při kojení.

  Dávkování
  2x denně 15 kapek na lžičku vody 20 minut před jídlem. Užívá-li se více bylinných komplexů souběžně, je nutná mezi jednotlivými dávkami alespoň 5 minutová prodleva. Jinak se snižuje účinnost obou přípravků.

  Kontraindikace
  Přecitlivělost na přípravek nebo některou jeho složku

  Upozornění
  Přípravek není vhodný pro děti do 6 let. Obsah lahvičky při tomto užívání vystačí na dobu asi 6 týdnů. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem.

  Balení
  Hnědá lahvička s kapátkem a odtrhávacím uzávěrem o obsahu 50ml.

  Skladování
  Uchovávejte při teplotách od 5°C do 25°C, mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případné usazeniny nejsou na závadu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

  Recenze

  Recenze produktu Uroval gtt. 50 ml

  Diskuze (1)

  Diskuze k produktu Uroval gtt. 50 ml

  Přidat nový příspěvek do diskuze

  (0) (0) (0) 15/03/2005

  Dagmar Ť. - Zánět močového měchýře

  Loni jsem prodělala 7x zánět močového měchýře, přesto, že jsem vždy užívala antibiotika. Jedinou mou nadějí byly už jen přírodní doplňky. Vybrala jsem si Uroval taky proto, že je cenově dostupný. Užívám Uroval a zánět močového měchýře se nezopakoval, že by mi pomohl?

  Vstoupit do diskuze