Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na gynekologické potíže

UROTIAB Cream - gel pro muže 25 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 449881

Gel určený speciálně pro muže. Podporuje léčbu bakteriálních, plísňových a virových infekcí a podporuje hojení pooperačních lézí v oblasti genitálu. 

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

689 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

UROTIAB Cream - gel pro muže 25 ml

UroTiab je zdravotnický prostředek třídy IIb a představuje novou terapeutickou metodu na bázi stříbra určeného k lékařským účelům v uro-andrologickýchoblasti.

Proč právě UroTiab?

UroTiab obsahuje komplex TIAB s patentovaným složením.

 • Chrání povrch tkání před infekcí.
  Nanočástice stříbra vytvoří ochranný film, a tak blokují dalším bakteriím přístup do poškozené tkáně. Brání tak rozšíření infekce a izolují místo proti mikrobiálním atakům.
 • Regeneruje tkáně a podporuje hojení.
  Ochranný film vytváří vhodné podmínky pro regeneraci a rychlejší zajizvení rány.
 • Hydratuje a zklidňuje pokožku.
  Díky obsahu aloe, které je bohaté na vitaminy, minerály a aminokyseliny, zajišťuje hydratační, uklidňující, osvěžující, změkčující efekt.
 • Stříbro nezpůsobuje rezistenci.
  Oproti případům, kdy na antibiotické přípravky vzniká rezistence, rezistence na stříbro není známá, resp. je velmi ojedinělá.
 • Zajišťuje vysoký komfort užívání.
  Aplikace na genitální oblasti je velmi snadná a stačí ji provést dvakrát denně.

Co trápí muže nejčastěji?

 • Infekční onemocnění (virové, bakteriální, plísňové)
 • Červené skvrny na žaludu nebo předkožce
 • Opruzeniny a zapařené okolí genitálu (nevhodné prádlo)
 • Operace (obřízka, operace hydrokély, varikokély)
 • Mechanické podráždění penisu (začervenání a prasklinky způsobené sportem nebo po sexu, případně sedavým zaměstnáním)
 • Oděrky a praskliny po sportu (např. cyklistika, hokej a jiné sporty)

TIAB představuje moderní a stabilní formu stříbra s vysokou antibakteriální aktivitou.

Komplex TIAB je moderní řešení na bázi stříbra vyvinutého pomocí nanotechnologií. Obsahuje stříbrné ionty Ag + v kombinaci s oxidem titaničitým (TiO2).

Stříbrné ionty jsou aktivní formou stříbra, v ionizované formě jsou však nestabilní. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antibakteriální aktivitu.

TIAB působí trojím účinkem:

1. ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Ochranný film brání rozšíření infekce a izoluje místo proti mikrobiálním atakům.

                              antimikrobialni efekt

2. BARIÉROVÝ EFEKT

Ochranný film vytváří vhodné podmínky pro regeneraci a rychlejší zajizvení.

                            barierovy efekt

3. HOJIVÝ EFEKT

Stimulace místních růstových faktorů podporuje přirozenou regeneraci a rekonstituci tkáně.

                           hojivy efekt

Pravděpodobně každý muž aspoň jednou za život zažil nepříjemné pocity v oblasti genitálu (např. začínající infekce nebo pooperační léze a hojení ran). Nepříjemné projevy infekce se mohou lišit dle povahy a intenzity výskytu. Obvykle se jedná o začervenaní předkožky, červené skvrny na žaludu nebo bílý výtok. Podle míry závažnosti se mohou objevit i puchýřky. V případě výskytu byste se měli poradit se svým lékařem. Právě on určí, zda se jedná o kvasinkovou, virovou nebo bakteriální infekci.

Nejčastějším infekčním onemocněním je balanitida, která se může objevit u mužů všech věkových skupin. Jde o zánět žaludu. V kombinaci se zánětem předkožky se pak mluví o balanopostitidě. Výskyt je častější u mužů, kteří mají zúženou předkožku (fimóza) nebo jsou diabetici. Riziko infekcí lze snížit správnou hygienou a životosprávou.

                 

Svědění, suchá kůže na penisu nebo pálení je způsobeno i mechanickým podrážděním penisu. To se může objevit po sexu nebo nesnášenlivostí na některé textilie. Na povrchu pak vznikají malé oděrky, do kterých se mohou dostat i bakterie.

Opruzeniny, zapaření a zčervenání pokožky na penisu řeší hlavně sportovci. Není neobvyklé, že především cyklisté nebo hokejisté potřebují správnou péči po intenzivní fyzické námaze. Při sportu dochází k mechanickému dráždění nebo se povrch pokožky zapaří kvůli nedostatečnému odvětrání. Podobné projevy se mohou objevit i při sedavém zaměstnání.

Rekonvalescence obecně patří k základním fázím pooperační péče. A pokud se navíc jedná o operaci penisu (např. obřízka, jizvy po operaci varikokély nebo hydrokély), je to velmi náročný zásah nejen pro tělo samotné, ale i pro psychiku muže. A protože penis je chlouba mužství, neměli byste na něj zapomínat. Po operaci je nutné chránit ránu proti infekci a pečovat o ni, aby se urychlil proces hojení.

Chirurgická léčba se týká i drobných výrůstků, kterými jsou genitální bradavice (kondylomata). Přenášejí se dotykem kůže nebo sliznice, zejména tedy při pohlavním styku. Zpravidla se objevují ve větším počtu na žaludu, šourku, předkožce i v oblasti konečníku. Při výskytu bradavic je třeba dbát zvýšené hygieně u muže i jeho partnerky.

Podpora léčby

V portfoliu lékárny je nesčetné množství různých produktů pro podporu hojení poškozené tkáně nebo pro boj s infekcí. Jedno z řešení, když například selžou antibiotika, představuje zdravotnický prostředek UroTiab. Jeho složení je unikátní na trhu a je vyroben patentovanou technologií na bázi stříbra s vysokou antibakteriální aktivitou (komplex TIAB). 

Díky této patentované technologii nezpůsobuje stříbro žádné vedlejší účinky a navíc je obohaceno o aloe vera, které je velmi šetrné k citlivé mužské pokožce.

Složení

TIAB komplex, hyaluronát sodný, extrakt z Aloe pravé, benzalkonium chlorid

Obsah balení

25 ml cream-gelu

Informace o produktu

Výrobce: NM Tech Italia S.r.l.
Značka: GYNELLA
Kód výrobku: 449881
Kód EAN: 8594071471132
Držitel rozhodnutí: NM Tech Italia S.r.l.

Recenze

UROTIAB Cream - gel pro muže 25 ml

Diskuze

UROTIAB Cream - gel pro muže 25 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám