Podrobné informace

Ubrousky pro hygienu při hemoroidech.

Informace o produktu

Výrobce: DIAFARM
Kód výrobku: 83299
Kód EAN: 8424657114262
Držitel rozhodnutí: DIAFARM

Užití
Vlhčené ubrousky pro hygienu při hemoroidech jsou určeny k úplné anální hygieně po použití toaletního papíru jako doplněk lékařské péče. Ubrousky osvěžují, desinfikují a chladí postižená místa.

Na vzniku hemeroidů se podílí jak vrozené předpoklady, tak životní styl. Postihují především starší lidi a často i těhotné ženy. Obvyklými pacienty jsou lidé trávicí většinu času sezením. Typickými příznaky jsou krvavá stolice, svědění a pálení konečníku.

Je nutné pečlivě dodržovat hygienu řitního otvoru. Obyčejný toaletní papír obvykle nepostačuje k tomu, aby bylo možné vyústění střeva zbavit spolehlivě zbytků stolice. Po použití toalety nejprve očistěte řitní otvor suchým způsobem - nepoužívejte k tomu tvrdý, hrubý toaletní papír. Pokud máte vrozené dispozice nebo již existující potíže s hemeroidy, hrozí nebezpečí podráždění kůže a zanícení. Používejte jemný papír s několika vrstvami, který kůži nedráždí.

Pro pečlivou hygienu je třeba řitní otvor dočistit vlhkým způsobem - jemným proudem vlažné vody ze sprchy po každé stolici (na bidetu nebo pomoci sprchy). Poté řitní otvor vysušte měkkým toaletním papírem nebo froté ručníkem.

Recenze (1)

Recenze produktu Ubrousky hemoroidní vlhčené 60 ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

80 %

neurazí, nenadchne

Diskuze

Diskuze k produktu Ubrousky hemoroidní vlhčené 60 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze