Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Přípravky na odvykání kouření

Přípravky na odvykání kouření

Skoncujte jednou pro vždy se svým příšerným zlozvykem, zbavte se závislosti na kouření nastálo. Díky přípravkům, které pomáhají léčit závislost na nikotinu, bude vaše tělo opět zdravé a vy se konečně budete cítit svobodně.

Léky na odvykání cigaret vám pomohou zbavit se závislosti na tabáku tím, že zmírní touhu vašeho organismu po nikotinu a sníží nepříjemné abstinenční příznaky. Přípravky k odvykání kouření dodávají do těla nízké množství nikotinu v čisté formě a na rozdíl od cigaret nepůsobí tělu žádnou zdravotní újmu a nepoškozují plíce.

Odvykací proces bývá náročný, ale s pomocí vhodných produktů se dá postupně zvládnout. Díky šetrným odvykacím prostředkům se nemusíte bát, že byste přibrali na váze. Závislosti na kouření se sice nezbavíte přes noc, ale můžete si být jistí, že při vhodné odvykací kúře se jí zbavíte nadobro.

V naší široké nabídce naleznete velké množství produktů, které vám pomohou skoncovat s vaším zlozvykem. Můžete zkusit náplasti, žvýkačky a spreje s obsahem nikotinu, jež vám pomohou získat zpět zdravé tělo.

Nikotinové náplasti, nebo žvýkačky?

Nikotinové náplasti jsou opravdu decentní a téměř neviditelné, takže se za ně nebudete muset vůbec stydět. Vašemu tělu dodají malé množství nikotinu a potlačí tak vaši touhu po cigaretě. Na výběr máte ze značek Nicorette a Niquitin Clear.

Žvýkačky z nikotinu se díky své mini velikosti vejdou do každé kabelky a můžete je konzumovat kdykoliv, když máte zrovna chuť na cigaretu. Místo pravidelné cigarety si vždy dejte raději žvýkačku, která dodá vašemu tělu přiměřenou dávku nikotinu a sníží vaši chuť na zdraví nebezpečné cigarety. Pro zvýšení účinku žvýkejte raději pomalu, pozvolně a s přestávkami, žvýkačku chvíli ponechejte v ústech a pak pokračujte.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám