Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Přípravky na podporu trávení a vylučování » Přípravky na nechutenství

Přípravky na nechutenství

Nechuť k jídlu je vcelku častým průvodcem prvních týdnů těhotenství. Nechutenství se však ve velké míře vyskytuje i u dětí. Co je jeho příčinou a jak vhodně a nenásilnou formou podpořit chuť k jídlu? Odpovíme vám na následujících řádcích.

Nechutenství u dětí může být způsobeno mnoha různými faktory. U dítěte ho můžeme vyvolat nevhodným množstvím podávané stravy. Odpor k příjmu potravin způsobují velké i malé dávky jídla. Váš potomek může začít odmítat potravu také v případě podávání málo pestré stravy. U dětí je odmítání potravy vyvoláno i zdravotními komplikacemi, po jejich vyléčení se chuť k jídlu naštěstí vrátí.

Poruchy s příjmem potravy jsou častou komplikací v prvních měsících těhotenství. Jejich příčinou je nestálá a rozbouřená hladina hormonů v těle. Nechutenství v těhotenství není dobré podceňovat i z toho důvodu, že dostatečný přísun potravy je nutný i pro správný vývoj plodu. Mimo tyto dva nejčastější případy se může nechuť k příjmu potravy vyskytnout i u osob se špatným trávením a nesprávnou činností žaludku nebo střev.

V těchto uvedených případech je vhodné znovu nastartovat chuť k jídlu užíváním vhodných léků nebo potravinových doplňků. Ty pomáhají při potížích s trávením a obnovují přirozené prostředí v trávicím ústrojí. Nenásilně umí znovu nastartovat chuť k jídlu. Skvělým pomocníkem je pak také zázvor

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám