Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Kožní problémy » Bradavice

Bradavice

Zbavit se nadobro bradavic není lehké, ale se správnými léčebnými prostředky se to dá zvládnout. Při výběru vhodných produktů se zaměřte hlavně na ty s obsahem tekutého dusíku a kyseliny salycilové, neboť jsou při boji s bradavicemi nejúčinnější.

Bradavice jsou nezhoubné novotvary, které se zpravidla vytvářejí u prstů na rukou a nohou, na chodidlech, na tváři, ale i v oblasti genitálií. Tyto malé nádorky způsobuje virová infekce - papilovir HPV - a jsou přenosné dotykem.

Mohou vniknout do těla např. malou rankou či oděrkou. Vznik bradavic podpoří též nedostatečná hygiena zejména v oblasti veřejných koupališť nebo bazénů, oslabená imunita organismu či v případě výskytu bradavic v oblasti pohlavních orgánů i promiskuitní chování a časté střídání partnerů.

Jak se zbavit bradavic s pomocí lékaře?

Zbavit se bradavic není jednoduché a v některých případech se jedná o dlouhodobou záležitost. Jednou z forem odstranění tohoto nezhoubného novotvaru je vypalování bradavic. Nádorek se zmrazí tekutým dusíkem a po několika dnech útvar odpadne. Tato léčba je hlavně ze začátku bolestivá. Dalším prostředkem odstranění bradavic je chirurgický zákrok, a to za použití místní narkózy.

Vyzkoušejte léčebné produkty na bradavice

Pokud nechcete podstupovat žádné drastické lékařské zákroky, pak můžete vyzkoušet domácí léčbu, protože dnes existuje řada účinných prostředků. Napomáhají k šetrnému odstranění bradavice a zbytečně nedráždí kůži.

Spreje na bradavice jsou vyrobeny na principu tekutého dusíku, a proto je jejich účinnost tak vysoká. Vyzkoušet můžete také tužku na odstranění bradavic, která způsobuje odlupování zrohovatělé tkáně bradavice a umožňuje destrukci celého novotvaru.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám