Podrobné informace

Psyllium fit&slim je unikátní kombinace psyllia a glukomannanu, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.

Informace o produktu

Výrobce: TOPNATUR s.r.o.
Značka: TOPNATUR
Kód výrobku: 360379
Kód EAN: 8594028193360
Držitel rozhodnutí: TOPNATUR s.r.o.

Psyllium je rozpustná vláknina, která absorbuje vodu až 40x vzhledem ke své hmotnosti. Psyllium fit&slim je navíc obohaceno o glukomannan, ten ve spojení s nízkoenergetickou dietou přispívá ke snížení hmotnosti.

Složení

  • Psyllium - osemení jitrocele indického (Plantago ovata) 98 % čistoty
  • Glukomannan (konjakový mannan)

Návod k přípravě

3x denně 10g před jídlem

Dvě kávové lžičky (10 g) psyllia fit&slim rozmícháme ve 100 ml vody a důkladně zapijeme dalšími, alespoň 250 - 300 ml vody. Doporučuje se užívat psyllium fit&slim před jídlem. Psyllium fit&slim můžete rovněž přidávat do různých jídel, mléčných koktejlů, nebo jogurtů. Nezapomeňte vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny. Psyllium fit&slim není návykové.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti od 3 let. Neužívejte Psyllium fit&slim v suchém stavu. Při zapití nedostatečným množstvím tekutiny a u osob s polykacími obtížemi hrozí nebezpečí dušení.

Balení je 300 g v dóze.

Recenze

Recenze produktu TOPNATUR Psyllium fit&slim 300 g

Diskuze

Diskuze k produktu TOPNATUR Psyllium fit&slim 300 g

Přidat nový příspěvek do diskuze