Podrobné informace

Po náročném dni zrelaxujte svou pokožku v koupeli se 100% přírodním extraktem s příjemnou vůní. Zregeneruje, zvláční a zklidní Vaši pokožku

Informace o produktu

Výrobce: TOPNATUR s.r.o.
Značka: TOPNATUR
Produktová řada:
Kód výrobku: 360364
Kód EAN: 8594028191595
Držitel rozhodnutí: TOPNATUR s.r.o.
  • S přídavkem konopného oleje a levandule
  • Uklidňující účinky
  • Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje
  • Bez nutnosti promašťovat pokožku

Ovesná koupel s olejem z konopí a levandule je speciálně upravený velmi jemně mletý 100% přírodní extrakt z ovsa obohacený olejem konopným a levandulovým. Potěšte své smysly po náročném dni příjemnou koupelí provoněnou levandulí. Uvolněte své napětí, zrelaxujte, oddejte se klidnému spánku.

Od 1. ledna 2008 je v dětských lečebnách Lázně Luhačovice zařazena nová procedura - ovesné koupele. Do konce února 2012 byla tato koupel ordinována 508 dětem s chronickým ekzémem. Z těchto 508 dětí mělo 54 dětí ovesnou koupel s konopným olejem. Ani v jednom případě nedošlo ke zhoršení ekzému. U 497 dětí došlo k výraznému zlepšení ekzému! Děti, které měly ovesnou koupel s konopným olejem, již nemusely použít žádné další oleje na promaštění kůže - jak rodiče těchto dětí, tak lékaři jsou s účinky ovesných koupelí velmi spokojeni!

Složení

Ingredients (INCI): Avena Sativa Kernel Flour, Cannabis Sativa Seed Oil, Hydrated Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, Lavandula Hybrida Oil, Limonene, Geraniol

Návod k použití

  • Obsah sáčku (cca 5g prášku na každých 10 l vody) vsypeme do vany s vodou o teplotě 37°C a proudem vody, nebo mícháním jej necháme rozpustit.
  • Optimální doba koupele je 20 minut.
  • Po koupeli se pokožka bez oplachování osuší, poté je vhodné ponechat dítě 10 min. v zábalu.
  • Díky přidanému oleji z konopí již není nutné po koupeli používat žádné další přípravky na promaštění kůže

Recenze

Recenze produktu TOPNATUR Ovesná koupel s olejem z konopí a levandule 6 x 30 g expirace 1.2.2018

Diskuze

Diskuze k produktu TOPNATUR Ovesná koupel s olejem z konopí a levandule 6 x 30 g expirace 1.2.2018

Přidat nový příspěvek do diskuze