Podrobné informace

Emolient na tělo i obličej, speciálně určen pro velmi suchou atopickou nebo intolerantní pokožku kojenců, dětí i dospělých.

Informace o produktu

Výrobce: LABORATOIRES SVR
Značka: TOPIALYSE
Kód výrobku: 103374
Kód EAN: 3401343975081
Držitel rozhodnutí: LABORATOIRES SVR

Použití
Emolient na tělo i obličej, speciálně určen pro velmi suchou atopickou nebo intolerantní pokožku kojenců, dětí i dospělých. Vhodné používat nejen k pravidelné péči o pokožku, ale i současně s dermatologickou léčbou nebo v návaznosti na ní. Topialyse krém zaručuje maximální toleranci (bez parfemace, bez konzervantů, bez parabenů), jeho nové složení příznivě působí na všechny projevy velmi suché atopické pokožky.

Účinky
Brutnákový olej (bohatý na mastné kyseliny omega 6) a lékořicový olej (bohatý na omega 3) ve formě fytoaktivnich sférulit umožňují maximální synergický účinek. Spojení s vitamínem E a karitovým máslem podporuje restrukturalizaci, hydrataci a promaštění, a tím obnovu narušené kožní bariéry. Kyselina glycyrrhizinová snižuje podráždění a tím omezuje svědivost. Výtažek z lopuchu, antiseptikum, omezuje bakteriální proliferaci. Topialyse krém, emulze V/O, se velmi dobře vstřebává, dlouhodobě vyživuje a zklidňuje vysušenou pokožku. Při maximální bezpečnosti se obnovuje její vláčnost a pružnost.

Aplikace
V případě obtíží vhodné kombinovat s dermatologickou léčbou (vyjma mokvavých ploch), dlouhodobým používáním Topialyse krému prodloužíte maximálně klidové stádium ekzému. Nanášejte až 2 krát denně na suchou a čistou pokožku (vhodné předchozí použití Topialyse jemného mycího gelu).

Recenze

Recenze produktu Topialyse Sensitive krém 500ml

Diskuze

Diskuze k produktu Topialyse Sensitive krém 500ml

Přidat nový příspěvek do diskuze