Podrobné informace

Sérum na mykózu nehtů.

Informace o produktu

Výrobce: CHEMEK laboratoře spol.s r.o.
Značka: TOP GOLD
Kód výrobku: 194725
Kód EAN: 8594009110775
Držitel rozhodnutí: CHEMEK laboratoře spol.s r.o.

Složky přípravku zejména přírodního původu posilují odolnost nehtů před napadením plísněmi, působí proti plísním a zlepšují stav nehtů. Pravidelné používání séra je prevencí plísňových onemocnění nehtů a nehtové ploténky.

Krédem firmy je nabídnout zákazníkům účinné kosmetické výrobky, jejichž aplikace napomáhá k jejich dobrému zdraví a které jsou i cenově dostupné. V jejích výrobcích je - kromě jiných - široce zastoupena bylina, která je právě pro nohy tou nejlepší, a to arnika. Firma se řadí mezi menší firmy s originálními a vysoce účinnými výrobky.

Léčba mykóz kůže nohou je v prvé řadě zevní. K dispozici je paleta antimykotických zevních léků, přičemž mnoho z nich je volně prodejných, bez lékařského předpisu. Tyto látky působí jak na dermatofyty (houby), tak na kvasinky. Roztoky a spreje se aplikují do meziprstí, masti a krémy na chodidla. U hyperkeratotických forem je potřeba také léčba keratolytická, k odstranění nánosů rohoviny 5–10procentní salicylová vazelína. Neodpovídá-li plíseň na zevní léčbu, nezbývá než se pokusit o krátkodobou kúru vnitřní.

Recenze (3)

Recenze produktu TOP GOLD Mykos 130 20ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (7)

100 %

Pomáhá.

(9) (8)

100 %

Nevěřila jsem, že by mi mohlo něco pomoct na mou nehtovou plíseň.Poctivě jsem používala ráno a večer asi 6 týdnů a zabralo to.

(7) (5)

100 %

jiz po tydnu vyrazny rozdil (zlepseni), funkcni

  • prakticky aplikator jako u laku na nehty
  • rychle se vstrebava
  • N/A

Diskuze

Diskuze k produktu TOP GOLD Mykos 130 20ml

Přidat nový příspěvek do diskuze