Úvodní strana Zdraví a léky Doplňky stravy Klouby, kosti Klouby

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 459094

Přípravek podporuje funkci kloubů pomocí látek obsažených v kurkumě s unikátní vstřebatelností. Ať se můžete opět věnovat svým oblíbeným aktivitám.

Více informací

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pátek 23. 10.

Pozítří odešleme, u vás v pátek 23. 10.

699 Kč (5,83 Kč/kapsle)
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA

Přírodní revoluce na klouby - kurkuma s unikátní vstřebatelností. Flexofytol obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42 mg kurkuminu. Extrakt z kurkumy přispívá k udržování normálního stavu kloubů, ovlivňuje pohyblivost kloubů a rovněž opotřebení kloubních chrupavek. 

Výhody výrobku   https://www.lekarna.cz/upload/cms/images/kurkuma.png

  • Přírodní revoluce na klouby.
  • Kurkuma s unikátní vstřebatelností.
  • 1 tobolka = 1,9 kg kurkumy.
  • Testováno lékaři v ČR.

Aktivní složky

  • Kurkuma je součástí systému tradiční ájúrvédské nauky o životě. Sušením a mletím jejího kořene vzniká koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Přidávat toto vynikající koření do jídla však nestačí.
  • Kurkumin se velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. A to je důvod, proč zvolit Flexofytol.
  • Unikátní proces zpracování kurkumy: Specialisté z Belgické laboratoře Tilman vyvinuli ve spolupráci s univerzitním výzkumným centrem unikátní proces zpracování kurkumy. Takto zpracovaná kurkuma je obsažena výhradně v přípravku Flexofyol®. Ve své bio-optimalizované podobě, dosahuje až 2 700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy.

Složení produktu

Emulgátor (polysorbát 80), obal kapsle (hovězí želatina), zvlhčovadlo (glycerol), biooptimalizovaný extrakt z kurkumy (Curcuma longa) standardizovaný na 42,0 mg kurkuminu, regulátor kyselosti (kyselina citronová), voda, barviva (oxid titaničitý, karmíny, oxidy železa).

Doporučné dávkování

Doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce. Flexofytol lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží. Počáteční dávka (po dobu 1 měsíce) pro dospělé a děti od 12 let: 2 tobolky ráno a 2 tobolky večer, děti od 6 do 11 let: 2 tobolky ráno. Udržovací dávka pro dospělé a děti od 12 let: 2 tobolky ráno, děti od 6 do 11 let: 1 tobolka ráno.

Důležitá upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti do 6 let. V případě užívání antikoagulancií se poraďte s lékařem/lékárníkem. Přerušte užívání v případě dlouhotrvajícího průjmu. Flexofytol lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží.

Balení obsahuje 120 kapslí.

Informace o produktu

Výrobce: EWOPHARMA,spol. s.r.o
Značka: TILMAN
Kód výrobku: 459094
Kód EAN: 7649992533320
Držitel rozhodnutí: EWOPHARMA,spol. s.r.o

Recenze

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA

Diskuze

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám