Podrobné informace

Testovací proužky ke glukometru OneTouche VITA.

Informace o produktu

Výrobce: LIFESCAN+J+J
Kód výrobku: 166192
Kód EAN: 353885005401
Držitel rozhodnutí: LIFESCAN+J+J

Testovací proužky ke glukometru OneTouche VITA. Systém pro sledování hladiny glukózy v krvi OneTouch Vita je poslední produktovou inovací od společnosti LifeScan. Glukometr je konstruován tak, aby měření glukózy bylo snadné a pomáhalo zvládat diabetes.

Systém ke sledování hladiny glukózy v krvi OneTouche Vita je určen ke kvantitativnímu měření hladiny glukózy (cukru) ve vzorku čerstvé plné kapilární krve. Systém OneTouche Vita je určen k samostatnému zevnímu (in vitro diagnostické použití) měření u lidí s diabetem v domácích podmínkách i pro zdravotnický personál v klinických zařízeních jako pomůcka při sledování účinnosti regulace diabetu.

Princip testu: Krevní glukóza se na testovacím proužku smísí se speciálními chemickými látkami a vyvolá elektrický proud. Síla tohoto proudu se mění v závislosti na množství glukózy ve vzorku krve. Glukometr změří elektrický proud, vypočte hladinu glukózy v krvi, zobrazí výsledek a uloží jej do paměti.

Testovací proužky jsou určeny výhradně pro jedno použití. Nikdy nepoužívejte testovací proužky opakovaně, pokud na ně byla aplikována krev nebo kontrolní roztok.

Zajistěte, aby glukometr a testovací proužky měly před měřením stejnou (pokojovou) teplotu. Máte-li ruce čisté a suché, můžete se dotknout jakéhokoli místa povrchu testovacího proužku. Proužek neohýbejte, nestříhejte ani jiným způsobem neupravujte.

Nevracejte po provedení měření použitý testovací proužek zpět do tuby.

Recenze (1)

Recenze produktu Testovací proužky ke glukometru OT VITA 50ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Testovací proužky ke glukometru OT VITA 50ks

Přidat nový příspěvek do diskuze