Podrobné informace

Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost.

Informace o produktu

Výrobce: Etani
Značka: ETANI
Kód výrobku: 200504
Kód EAN: 5060069350015
Držitel rozhodnutí: Etani

Test mužské plodnosti FertilCount. Balení obsahuje 2 ks. Výsledek během 15 minut. Přesnost 97%. Doporučujeme pro jednorázové zjištění plodnosti muže. Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat Vaši plodnost.

Neplodnost postihuje přibližně 10-15% párů v reprodukčním věku a 40-50% neplodnosti je způsobeno problémy se spermatem. Test mužské plodnosti vám umožňuje určit, zda je aktivita vzorku spermatu normální nebo nižší než normální. Normální aktivita se spojuje s lepší šancí na otěhotnění. Testuje se jak množství, tak aktivita (pohyblivost) spermií.

Proč potřebuji tento test?
Podle Světové zdravotnické organizace zdravý muž má mít 20.000.000 spermií na 1 mililitr. Test mužské plodnosti je jedinečný domácí test, který určí, zda muž má koncentraci spermií vyšší nebo nižší než 20 miliony na mililitr. Pozitivní výsledek je dobrá zpráva, ale není důkazem plodnosti. Existuje mnoho důvodů, proč muž může být neplodný (pohyblivost, kvalita spermií...) Hlavní příčinou neplodnosti je ale nízký počet spermií v ejakulátu. Vliv na kvalitu spermií má Váš zdravotní a fyzický stav, stres, životospráva, vysoká horečka, fyzická zátěž, cestování a změny ve stravě.

Interpretace výsledku testu:
Výsledek testu: Pozitivní - Koncentrace spermií je stejná nebo vyšší než 20 milionů na 1 ml.
Výsledek Testu: Negativní - koncentrace spermií je nižší než 20 milionů na 1ml. Opakujte test po zhruba 10 týdnech a pokud i pak bude test negativní, navštivte svého lékaře. Negativní výsledek testu ale stále ještě není špatná zpráva, protože vám ušetří mnoho měsíců času, kdy byste se snažili o početí dítěte, bez efektu a léčby. V tomto případě doporučujeme, navštívit lékaře pro odbornou pomoc a radu.

Zkumavky a nálevky se mohou použít pouze jednou, po použití je vyhoďte a na druhý test použijte novou sadu.

Nepoužívejte test jako formu antikoncepce.

Jak dlouho je třeba vyhnout se ejakulaci před provedením testu?
Muž by se měl zdržet ejakulace po dobu nejméně 3 dny před provedením testu, ale ne déle než 7 dní.

Jak přesný je tento test? Celková přesností výsledků je 97%. Firma Babystart Home Diagnostic Screening Test Kit technologie umožňuje velmi přesné a spolehlivé výsledky pro domácí použití.

Tato sada je určena pro jednoho uživatele.

Složení
Formu antikoncepce.

Balení obsahuje:

  • 2 testovací kazety
  • lahvička s modrým roztokem
  • lahvička s čirým roztokem - 2 nádobky na vzorek
  • 2 plastová kapátka
  • český návod
  • anglický návod

Recenze

Recenze produktu Test mužské plodnosti Fertilcount 2 použití

Diskuze

Diskuze k produktu Test mužské plodnosti Fertilcount 2 použití

Přidat nový příspěvek do diskuze