Podrobné informace

Lékařský teploměr, skleněný - bezrtuťový, sloužící k měření lidské teploty. Možnosti měření orálně, análně, axilárně.Teploměr je určený pro měřeni lidské teploty - dle potřeby.

Informace o produktu

Výrobce: EXATHERM
Kód výrobku: 114462
Kód EAN: 8595131418265
Držitel rozhodnutí: EXATHERM

Užití
Teploměr lékařský bezrtuťový Exatherm je určený pro měřeni lidské teploty - dle potřeby, určený pro měření měření orálně, análně, axilárně.

Použití:
Teploměr před měřením sklepat pod 36'C. Zkontrolovat zda není přerušený sloupec náplně v kapiláře, (tj.barevná kapilára nad stupnici) Před měřením teploty umýt vlažnou vodou nebo dezinfikovat běžným prostředkem.

Způsob měření:
v podpaží (axilárně)teploměr vložit do podpaží, délka měření5 -10 minut, v dutině ústní (orálně) vložit teploměr vlevo nebov právo od kořene jazyka a zavřít ústa, délka měření cca 3 min.

V konečníku (rektálně)-teploměr zasunout 1-2 cm do konečníku, délka měřeni cca 2 min. Teploměr lékařský bezrtuťový Exatherm měří s přesností na 0,1 C:

Příznaky
Zvýšená teplota.

Prevence
Používá se při měření lidské teploty pří chřipkovém onemocnění, viróze, bolestech kloubů, různých zánětech atd.

Poznámka
Teploměr je vyráběn pod mezinárodni značkou shody CE0197.

Recenze

Recenze produktu Teploměr lékařský bezrtuťový Exatherm

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Teploměr lékařský bezrtuťový Exatherm

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (3) (0) 25/01/2010

Jarmila Č. - setřepání teploměru

Můžete mi poradi, jakým způsobem se tento NOVÝ teploměr setřepává pro opakované měření?Koupila jsem si teploměr, změřila teplotu, ale jen jednou. Nejde setřepat.Myslela jsem si, že může být vadný. Koupila jsem druhý a pokus se opět nezdařil.Nepomohl ani mrazák.Čm

Vstoupit do diskuze