Podrobné informace

Tzv. maximální digitální teploměr, vynikající poměr kvality a ceny, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.

Informace o produktu

Výrobce: OMRON
Značka: OMRON
Kód výrobku: 193712
Kód EAN: 4015672104877
Držitel rozhodnutí: OMRON

Užití
Tento dig. teploměr OMRON vyniká výhodným poměrem kvality/ceny, snadné měření, novým lékařským designem, snadnou obsluhou, popsanou v doprovodném návodu. Po vyjmutí teploměru z krabičky, stiskněte zapínací tlačítko, ozve se krátký akustic. signál zapnutí, pak přiložte teploměr dle způsobu měření (axilární,rektální či orální) na zvolené místo lidského těla. Pro maximální přesnost ponechejte (v případě měření v podpaždí) teploměr cca 5 minut.

Dávkování
Pravidelné měření, vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Kontraindikace
Nejsou popsány.

Vedlejší příznaky
Nejsou popsány.

Fakta
Přístroj nečistěte jiným způsobem, či látkou, než je popsáno v doprovodném návodu u výrobku, mohlo by to ovlinit funkčnost a přesnost přístroje.

OMRON - Zásadní fakta o tělesné teplotě:

  • 1. Normální tělesná teplota není 37 stupňů Celsia, je individuální a pohybuje se v určitém rozmezí.
  • 2. Tělesná teplota se na různých místech lidského těla liší.
  • 3. Měření na různých částech těla by neměla být srovnávána, neboť jednotlivé části těla reagují odlišně na změnu teploty.
  • 4. Zásadní je stanovení rozpětí normální tělesné teploty - tento údaj zjistíme jestliže v době, kdy jsme zdrávi změříme teplotu několikrát za den, toto si zaznamenáme a porovnáme v době. Kdy budeme mít pocit zvýšené teploty.
  • 5. Rozmezí normálních teplot podle místa: orální teplota - 35,5 - 37,5 stupňů Celsia; rektální teplota - 36,6 - 38,0 stupňů Celsia; v podpaždí 34,7 - 37,3 stupňů Celsia; vnitřní ušní teplota - 35,8 - 38,0 stupňů Celsia.

Poznámka
Likvidace tohoto výrobku či použitých baterií musí být provedena v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronických výrobků. V žádném případě, nevyhazujte přístroj či vybité baterie do smíšeného komunálního odpadu! Výrobek odevzdejte v nejbližším odpadním dvoře či prodejně, kde se výrobek zakoupil.
Likvidace přístroje je bezplatně zajištěna ve sběrných dvorech elektroodpadu, více informací o konkrétních místech zjistíte na stránkách společností RETELA (vvvvw.retela.cz), která pro CELIMED s.r.o likvidaci zajišťuje.

Recenze (9)

Recenze produktu Teploměr digitální OMRON Eco-Temp BASIC pamět+zvukový signál

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

40 %

(3) (4)

80 %

(2) (6)

100 %

(5) (3)

80 %

(2) (5)

80 %

koupila jsem ho pro malé dítě a měří přesně cena velice vyhovující

  • cena
  • kvalita

(3) (6)

100 %

spolehlivý, nízká cena

(5) (4)

40 %

neměří přesně

(3) (5)

100 %

byla dobrá cena...

  • Nutně jsme potřebovali do lékárny. Ještě nemáme vyzkoušeno.

(5) (5)

100 %

Rychlý, přesný, pohodlný. Jasný návod.

Diskuze

Diskuze k produktu Teploměr digitální OMRON Eco-Temp BASIC pamět+zvukový signál

Přidat nový příspěvek do diskuze