Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Mezizubní kartáčky

TEPE Mezizubní kartáčky G2 oranžové 0,45 mm v blistru 8 kusů

Kód výrobku: 102775
100 %
Mezizubní kartáčky s fixním držátkem. Novinka G2, jednodušší zavádění do mezzizubních prostor, vyšší ohebnost a prodloužená životnost.

Více informací

Skladem

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 2. 11.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 2. 11.

Běžná cena: 154 Kč
142 Kč
Ušetříte: 8 % (12 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

TEPE Mezizubní kartáčky G2 oranžové 0,45 mm v blistru 8 kusů

Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními lékaři. Tyto mezizubní kartáčky mají drátek potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů. Jedinečné držátko a speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění.

Výhody výrobku

  • Balení v praktickém blistru, ve kterém můžete kartáčky uchovávat, aniž by se štětinky a drátek ohnul.
  • Tyto kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí!
  • Jsou vhodné pro citlivé a traumatizované dásně.

Radíme Vám

Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Používejte denně.

Péče o zuby

Zdravé zuby a dásně nejsou stále samozřejmostí. Každý stomatolog Vám jistě potvrdí, že není jednoduché správně pečovat o zuby. Po ukončení pravidelné školní docházky mnozí zanedbávají pravidelné preventivní prohlídky a hlavně pravidelnou péči. Díky tomu se zvyšuje počet kazů. A nejen to. Zničehonic Vám pozvolna začínají krvácet dásně, což může vést až ke vzniku onemocnění parodontu neboli paradentózy.

Zubní plak

Zubní plak, je neviditelný film bakterií, který se tvoří na povrchu našich zubů. Běžným kartáčkem jej odstraníte z velkých ploch zubů, ale v mezizubí se drží stále. Pokud se tyto bakterie přemnoží, vylučují velké množství toxických látek a kyselin, které odvápňují sklovinu (vznik zubního kazu) a dráždí dásně. Imunitní reakce dásní se projeví překrvením a zvětšenou citlivostí. Dlouhodobým chronickým drážděním dochází k akutním zánětům dásní a ke vzniku parodontálních chobotů = paradentózy. Vše končí uvolněnými zuby a zubními náhradami.

Mezizubní kartáčky

Ideální pro pravidelnou mezizubní hygienu jsou mezizubní (interdentální) kartáčky, díky jednoduché manipulaci a vysokému účinku. Bohužel ne všichni je zavedou bez problémů mezi zuby (křivé zuby, těsné zuby u mladých lidí). Kartáčky se vyrábí kónické (stromeček) nebo cylindrické, s plastovým držátkem nebo pouze na delším drátku. Štětiny jsou usazené ve spirálovitém drátku, který je potažený slabým plastem, aby chránil zubní krček a nedocházelo ke galvanickému efektu při doteku k amalgámové výplni.

Informace o produktu

Výrobce: TEPE MUNDHYGINPRODUKTER AB
Značka: TEPE
Kód výrobku: 102775
Kód EAN: 7317400002125
Držitel rozhodnutí: TEPE MUNDHYGINPRODUKTER AB

Recenze (6)

TEPE Mezizubní kartáčky G2 oranžové 0,45 mm v blistru 8 kusů

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

100 %

100 %

100 %

výborné

vřele doporučuji
100 %

Medzizubné kefky môžem jedine odporúčať. Pokiaľ som o nich nevedela a nepoužívala ich, mala som problémy s ďasnami a zubným povlakom. Odkedy ich používam, tak sa problémy postupne strácajú. S kefkami sa ľahko narába, sú mäkké a majú v balení aj obal, ktorý je určený na prenášanie, napr. pri cestovaní a pod. Určite by ju malo používať viacero ľudí, aj keď vhodnú veľkosť kefky je dobré si nechať určiť zubnou hygieničkou, pretože pri nevhodne zvolenej kefke, to môže robiť aj problémy. Ja som medzizubnými kefkami nadšená.

Veľmi dobrý produkt, čistí priestory medzi zubami, lepšie ako niť a je to vhodný doplnok k zubnej kefke a zubnej paste. Ľahko sa s ňou manipuluje a jej cena je primeraná.
Jeden kus vydrží len niečo okolo týždňa, pretože už po pár dňoch sa začne deformovať - ohýbať a kriviť.

Proč je to slovensky?

100 %

Diskuze

TEPE Mezizubní kartáčky G2 oranžové 0,45 mm v blistru 8 kusů

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka