Oblíbené položky

Úvodní strana » Výhodný nákup přípravků » Tematické balíčky přípravků a kosmetiky

Tematické balíčky přípravků a kosmetiky

Mějte všechno pěkně pohromadě. Připravili jsme pro vás tematické balíčky, do kterých jsme zabalili ty nejlepší a nejzajímavější produkty. Vyberte si z tematických balíčků pro zdraví, krásu nebo jen tak pro radost. Nemáte nápad na dárek mamince, tatínkovi nebo třeba babičce k narozeninám? Balíčky vám vytrhnou trn z paty!

 

Pokračovat
 • Zralá pleť

  Milé dámy, sestavili jsme pro Vás unikátní balíček z výrobků určených pro zralou pleť. V tomto výběru najdete vše pro péči o ruce, krk a dekolt, denní i noční krém. Z přípravků na tělo jsme zvolili krém, sprchový gel, tělové mléko či pěnu do koupele.

 • Opalování

  Milí zákazníci, opalujete se rádi? Jistě víte, že na pláži nebo u rybníka potřebujete řadu věcí. Neměl by Vám chybět opalovací krém na tělo, obličej nebo tyčinka na rty s UV filtrem. Neméně důležitá je péče o pokožku po opalování. Před opalováním můžete užívat betakaroten.

 • Novorozenci

  Milé maminky, tak jste se vrátily z porodnice a s sebou jste si přinesly nového člena rodiny. Pokud jste si včas zakoupily náš balíček Novorozenci, usnadní Vám to novou roli a ušetří potřebný čas. V balíčku najdete spoustu potřebných věcí: masti, zásyp, pudr, olejíček, plenkové kalhotky, ubrousky...

 • Do hor

  Vážení zákazníci, ve spolupráci s farmaceuty jsme pro Vás připravili balíčky složené z produktů, které je vhodné sebou mít na dovolenou. Na hory nezapomeňte především na ochranu pokožky opalovacími krémy s vysokým UV faktorem. Něco na bolavé nohy a dostatek energie přijde určitě vhod.

 • Chřipka a nachlazení

  Milí zákazníci, v době chřipek a nachlazení je dobré mít vždy po ruce potřebné léky a přípravky. Někdy včasné podání zabrání propuknutí nemoci. Právě pro Vás tu máme speciální balíček Chřipka a nachlazení, v němž najdete tablety na horečku, nápoje na chřipku, léky pro děti i dospělé nebo čaje.

 • Domácí lékárnička

  Milí zákazníci, máte ve Vaší domácnosti lékárničku? Nebo jenom vezmete to, co prošlo v autolékárničce, případně doplníte práškem na bolest hlavy? My jsme pro Vás domácí lékárničku naplnili. Najdete v ní vše potřebné: obinadla, vatu, náplast, teploměr, zásyp, léky na průjem, bolest hlavy, chřipku, kašel.

 • Na lyže

  Milí zákazníci, rádi sportujete? V zimě u Vás budou asi vítězit lyže a snowboard. Na horách je nutná ochrana pokožky. Máme pro Vás připravenu tyčinku na rty a krém s UV filtrem. Při každém sportu dochází k úrazům. Proto jsme do balíčku přibalili i potřeby pro základní ošetření. A navrch energetickou tyčinku.

 • Pěší turistika

  Milí zákazníci, nachystali jsme pro Vás balíček určený pro pěší turistiku. Znáte to: obtížný hmyz, odřené paty, puchýře, bolavé nohy, pocení. Po zakoupení balíčku Pěší turistika budete připraveni řešit každou takovou situaci. Nezapomeňte také na krokoměr!

 • Dovolená s kojenci

  Maminky, určitě máte před odjezdem na dovolenou spoustu starostí. Abychom Vám usnadnili balení, připravili jsme pro Vás balíček Dovolená s kojenci. Najdete zde vše, co užijete, pokud nebude Vašemu miminku dobře. Produkty proti bolení bříška, na teplotu, kašel, opruzeniny, opalování, drobná poranění.

 • Holení muži

  Pánové, balíček Holení muži obsahuje jak produkty určené na holení ve formě pěny, krému nebo gelu, tak přípravky, které jistě oceníte i po holení. Balíček můžete využít jako dárek k narozeninám či k Vánocům. Můžete si z něj vybrat jenom některé produkty.

 • Opaľovanie

  Milí zákazníci, opaľujete sa radi? Určite viete, že na pláži alebo pri rybníku potrebujete veľa vecí. Nemal by Vám chýbať opaľovací krém na telo, tvár alebo tyčinka na pery s UV filtrom. Veľmi dôležitá je starostlivosť o pokožku po opaľovaní. Pred opaľovaním môžete užívať betakarotén.

 • Na kolo

  Vážení zákazníci, jistě aspoň občas vyrazíte kolmo. Na kole vám kromě pádu a následného úrazu hrozí možnost spálení od sluníčka, chycení klíštěte, nebo můžete cestou něco špatného sníst. Může Vás též přepadnout nedostatek energie. Vše vyřešíte s balíčkem Na kolo.

 • Intimní hygiena

  Dámy, pokud se nechcete zdržovat vyhledáváním na celém webu, připravili jsme pro Vás balíček Intimní hygiena. Najdete v něm hygienické přípravky na intimní hygienu. Dále také tampony, vložky a intimky. Nechybí ani vaginální čípky a tablety.

 • Problematická pleť

  Milé slečny, snad všechny jsme si prošly problémy s pletí. Není to nic neobvyklého. Problémy však nemusíte mít jenom s pletí. Dámy, Vy asi nejlépe víte, co to znamená cellulitida. Pro Vás všechny, které nejste spokojené se vzhledem své pokožky, jsme připravili speciální balíček Problematická pleť.

 • Kojenci

  Milé maminky, dětem v kojeneckém věku jistě chcete nabídnout to nejkvalitnější. Proto jsme pro Vás vybrali produkty, které určitě oceníte. Například potřeby pro přebalování, balzám a olejíček, nezbytný zásyp. Dopřáli jste si už někdy pohodlí s baby monitorem či elektronickou chůvou?

 • Dovolenka s deťmi

  Milé mamičky i oteckovia. Iste máte pred odchodom na dovolenku veľa starostí. Preto sme nachystali balíček Dovolenka s deťmi. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pokojnú dovolenku s Vašimi najmenšími. Prípravky na bolenie bruška, na nádchu, na opaľovanie i popáleniny, či drobné poranenia.

 • Dovolenka s dojčatami

  Milé mamičky, určite máte pred odchodom na dovolenku starosti. Aby sme Vám uľahčili balenie, nachystali sme balíček Dovolenka s dojčatami. Nájdete tu všetko, čo potrebujete, pokiaľ nebude Vášmu bábätku dobre. Produkty proti boleniu bruška, na nádchu, zapareniny, opaľovanie či drobné poranenia.

 • Problematická pleť

  Milé slečny, snáď všetky sme si prešli problémami s pleťou. Nie je to nič neobvyklé. Problémy však nemusíte mať len s pleťou. Dámy, Vy asi najlepšie viete, čo to znamená celulitída. Pre Vás všetkých, ktoré nie ste spokojné so vzhľadom svojej pokožky, sme pripravili špeciálny balíček Problematická pleť.

 • Pod stan

  Milí zákazníci, asi všetci občas radi vyrazíme pod stan. Niektorí z finančných dôvodov, iní, aby zaspomínali na mladosť, ďalší kvôli romantike, ostatní kvôli možnosti rýchleho premiestnenia... Nikto z nás by nemal zabúdať na základnú výbavu liekov a zdravotníckych pomôcok.

 • Krásné zuby

  Každý z Vás asi touží po zářivém úsměvu a zdravých zubech. Máme pro Vás balíček Krásné zuby. Najdete v něm zubní pasty, zubní niť, mezizubní kartáčky, dentální parátka, ústní vody či dětské kartáčky. Vyzkoušet můžete i soupravu na bělení zubů.

 • Nastávající maminky

  Milé budoucí maminky, jistě už se na svoji novou roli velmi těšíte. Abychom Vám ušetřili čas, navrhnuli jsme pro Vás balíček Nastávající maminky. Naleznete v něm oleje a balzámy, krémy proti celulitidě, přípravky na intimní hygienu či doplňky stravy vhodné pro Vás i tím i pro Vaše miminko.

 • Doma z porodnice

  Milé maminky, po návratu z porodnice budete mít jistě spoustu práce a starostí. Určitě se Vám hodí mít nachystaný balíček Doma z porodnice, v němž naleznete spoustu užitečných pomůcek pro kojení miminka i Vaše pohodlí.

 • Senioři

  Vážení zákazníci, přichystali jsme pro Vaše rodiče a prarodiče balíček nazvaný Pro seniory. Najdete v něm přípravky s kolagenem, na imunitu, pro lepší fyzickou i duševní kondici, multivitamíny a řadu dalšího. Z našeho balíčku můžete vytvořit dárek na míru pro babičku i pro dědečka.

 • Na sever

  Vážení cestovatelé, balíček Na sever je určený pro stále oblíbenější severské evropské země. Kromě léků na nachlazení, bolest nebo střevní potíže, zda naleznete prostředky k ošetření poranění nebo opalovací přípravky. Myslete i na dostatek energie.

 • Nivea pro ženy

  Milé dámy, jistě jste se s kosmetikou Nivea nejednou setkaly. My jsme pro Vás připravili speciální balíček sestavený jenom z kosmetiky této značky. Najdete v něm krémy na den, noc i na oči, dále odličovač, pleťové mléko a čistící ubrousky.

 • K moru

  Vážení zákazníci, v spolupráci s farmaceutmi sme pre Vás pripravili balíček, ktorý sa Vám určite bude hodiť pri mori. Obsahuje všetko nevyhnutné pre starostlivosť o pokožku, na drobné poranenia či cestovnú nevoľnosť.

 • Turistika

  Milí zákazníci, nachystali sme pre Vás balíček určený pre pešiu turistiku. Poznáte to: obťažujúci hmyz, odreté päty, pľuzgiere, boľavé nohy. Po zakúpení balíka Pešia turistika budete pripravení riešiť každú takúto situáciu.

 • Pro sportovce

  Pánové, pokud pravidelně sportujete, chodíte do posilovny, vyvíjíte aktivní činnost, pak jistě oceníte speciálně vytvořený balíček Pro sportovce. V této nabídce samozřejmě nechybí ani přípravky vhodné po těchto aktivitách. Ať Vám nechybí energie!

 • Pro lepší sex

  Dámy a pánové, můžete si vzájemně udělat radost a koupit si speciální balíček Pro lepší sex. Najdete v něm produkty pro zvýšení touhy, pro lepší prožitek Vašich společných chvil, i pro ochranu před nechtěnými následky. Mějte se rádi!

 • Každodenní péče o mazlíčky

  Nezapomínejte ani na Vaše čtyřnohé mazlíčky. I pro ně máme vytvořený balíček s doplňky stravy či speciálním krmivem. V balíčku najdete také sprej a roztok proti blechám a klíšťatům pro kočky i psy. Nechybí ani speciální šampon pro pejsky.

 • Děti

  Milí rodičové, Vaše děti jsou to nejdražší, co máte. Proto jsme pro Vaše potomky připravili speciální balíček. Obsahuje řadu výrobků, které denně používáte: šampon, mycí gel, zubní pastu a kartáček, ale i doplňky stravy a vitamíny vhodné pro děti.

 • K moři

  Vážení zákazníci, ve spolupráci s farmaceuty jsme pro Vás připravili balíčky složené z produktů, které je vhodné mít na dovolené. Mnoho z Vás jistě tráví dovolenou u moře. Nezbytnou výbavou jsou zde opalovací krémy, léky proti průjmu a samozřejmě základní potřeby pro drobná poranění.

 • Zvířecí lékárnička

  Milí zákazníci, znáte to. I Vaši zvířecí miláčkové mají často problémy stejné jako my, lidé. Proto jsme připravili balíček šitý na míru Vašim čtyřnohým kamarádům. Zvířecí lékárnička obsahuje lék na bolavé bříško, na zánět v oku, na drobná poranění, přípravky proti parazitům i na nachlazení.

 • Dovolená s dětmi

  Milé maminky i tatínkové. Máte před odjezdem na dovolenou spoustu starostí? Pro snazší balení jsme Vám nachystali balíček, v němž najdete vše, co potřebujete pro klidnou dovolenou s dětmi. Přípravky na bolení bříška, na teplotu, kašel i rýmu, na opalování i popáleniny, drobná poranění.

 • Pod stan

  Milí zákazníci, snad všichni občas rádi vyrazíme pod stan. Někteří z finančních důvodů, jiní, aby zavzpomínali na mládí, další kvůli romantice, ostatní kvůli možnosti rychlého přemístění... Nikdo z nás by neměl zapomínat na základní výbavu léků a zdravotnických pomůcek. Ty najdete v balíčku Pod stan.

 • Do exotiky / Na poušť

  Vážení zákazníci, míříte na dovolenou do některé z exotických destinací v oblasti Afriky, Asie či Jižní Ameriky? Potom Vám doporučujeme produkty z balíčku Do exotiky. Kromě zakoupení doporučených zdravotnických potřeb a léků nezapomeňte také na včasné očkování!

 • Holení ženy

  Milé dámy, připravili jsme pro Vás balíček věnovaný speciálně ženskému holení. Ať si vzpomenete na cokoli na holení či po holení, najdete to v tomto balíčku: gel na holení, depilační krém, voskové pásky, holítka i náhradní hlavice.

 • Do porodnice

  Tak už je to tady, dámy. Čeká Vás velký den a jistě máte již nachystanou tašku do porodnice. Náš nový balíček Do porodnice Vám může ušetřit spoustu času. Vybrali jsme do něj vše, co byste mohly použít v prvních dnech po narození miminka - různý zdravotnický materiál či hygienické potřeby.

 • Na chalupu

  Milí zákazníci, také patříte mezi nadšené chalupáře? Každý víkend sbalíte věci, jídlo a děti, vyrazíte na Vaši oblíbenou chalupu? Potom by ve Vaší chalupářské lékárničce neměly chybět základní přípravky na bolest hlavy, nevolnost, bolavé svaly, odřené ruce či proti hmyzu.

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám