Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Těhotenské testy

Těhotenský test GS Mamatest - diskuze

Kód výrobku: 1672
Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství.

Více informací

Dárkový předmět, samostatně neprodejný.

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Těhotenský test GS Mamatest

Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství.

Informace o produktu

Výrobce: GREEN SWAN
Značka: GS
Kód výrobku: 1672
Kód EAN: 8594032751204
Držitel rozhodnutí: GREEN SWAN

Princip testu:
Těhotenský test pomocí tzv. „sandwichové imunoanalýzy“ prokáže přítomnost lidského choriogonadotropinu (hCG) v moči. Tento hormon je po otěhotnění vylučován do moči a krve.

Sběr moče:
Moč odebírejte do suché, čisté, skleněné nebo plastové nádoby. Nejvhodnější je ranní moč, protože obsahuje nejvyšší denní hladinu hCG. Před provedením testu nechte testovací proužek a vzorek moče temperovat na teplotu místnosti.

  1. Uchopte proužek za horní modrý okraj a ponořte ho po značku (ne více!) přibližně na 3 vteřiny do vzorku (obr. 1). Po vyjmutí položte proužek na stůl, případně na jinou nesavou podložku.
  2. Po 5 minutách odečtěte výsledek:
    • Pokud se objeví 2 barevné proužky, test je pozitivní, tzn. jste těhotná (obr. 2). Gratulujeme! Doporučujeme Vám užívat přípravek GS Mamavit, který vhodně doplní všechny vitamíny a minerály důležité pro zdravý vývoj Vašeho miminka.
    • Pokud se objeví pouze 1 barevný proužek, výsledek je negativní (obr. 3). Pokud se menstruace přesto nedostaví do 3 dnů, test zopakujte. Při opakovaném negativním výsledku navštivte svého gynekologa.
    • Pokud se neobjevil žádný barevný proužek, byl test špatně proveden nebo byl testovací proužek porušen (obr. 4). Proveďte zkoušku s novým testem. Pomocí testu je možno zjistit i velmi malé množství hCG v moči (citlivost testu je 50 I.U./l). Těhotenství tak můžete zjistit po velmi krátké době, cca po 10 dnech od otěhotnění, tedy již první den chybějící menstruace.

Upozornění:
Skladujte při pokojové teplotě, v neporušeném obalu, chraňte před přímým slunečním zářením. chraňte před mrazem. Nepoužívejte po datu exspirace vyznačeném na obalu.

Recenze

Recenze produktu Těhotenský test GS Mamatest

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test GS Mamatest

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám