Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Těhotenský test GS Mamatest

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Těhotenský test GS Mamatest
Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství. Více informací
Kód výrobku: 1672
Cena s DPH: 33 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Těhotenský test GS Mamatest

Princip testu:
Těhotenský test pomocí tzv. „sandwichové imunoanalýzy“ prokáže přítomnost lidského choriogonadotropinu (hCG) v moči. Tento hormon je po otěhotnění vylučován do moči a krve.

Sběr moče:
Moč odebírejte do suché, čisté, skleněné nebo plastové nádoby. Nejvhodnější je ranní moč, protože obsahuje nejvyšší denní hladinu hCG. Před provedením testu nechte testovací proužek a vzorek moče temperovat na teplotu místnosti.

  1. Uchopte proužek za horní modrý okraj a ponořte ho po značku (ne více!) přibližně na 3 vteřiny do vzorku (obr. 1). Po vyjmutí položte proužek na stůl, případně na jinou nesavou podložku.
  2. Po 5 minutách odečtěte výsledek:
    • Pokud se objeví 2 barevné proužky, test je pozitivní, tzn. jste těhotná (obr. 2). Gratulujeme! Doporučujeme Vám užívat přípravek GS Mamavit, který vhodně doplní všechny vitamíny a minerály důležité pro zdravý vývoj Vašeho miminka.
    • Pokud se objeví pouze 1 barevný proužek, výsledek je negativní (obr. 3). Pokud se menstruace přesto nedostaví do 3 dnů, test zopakujte. Při opakovaném negativním výsledku navštivte svého gynekologa.
    • Pokud se neobjevil žádný barevný proužek, byl test špatně proveden nebo byl testovací proužek porušen (obr. 4). Proveďte zkoušku s novým testem. Pomocí testu je možno zjistit i velmi malé množství hCG v moči (citlivost testu je 50 I.U./l). Těhotenství tak můžete zjistit po velmi krátké době, cca po 10 dnech od otěhotnění, tedy již první den chybějící menstruace.

Upozornění:
Skladujte při pokojové teplotě, v neporušeném obalu, chraňte před přímým slunečním zářením. chraňte před mrazem. Nepoužívejte po datu exspirace vyznačeném na obalu.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz