Podrobné informace

Těhotenský test - vysoká citlivost pro rané stadium těhotenství - pro přímou aplikaci vzorku moči, vnitřní kontrola správnosti výsledku.

Informace o produktu

Výrobce: IVT IMUNO S.R.O.
Značka: IVT IMUNO
Kód výrobku: 76042
Kód EAN: 8595159700311
Držitel rozhodnutí: IVT IMUNO S.R.O.

Užití
In vitro zdravotnický prostředek (IVD ZP), detekce hCG hormonu jako ukazatele raného stadia těhotenství z moči přímou aplikací vzorku (bez nutnosti použití odběrové nádobky).

Jednoduché komfortní použití s přímou aplikací vzorku. Těhotenský test For You TM s vysokým stupněm citlivosti patří do kategorie chromatografické imunoanalýzy využívající specifických protilátek k selektivní identifikaci hCG v moči. Zvýšenou hladinu hCG v koncentraci 20mlU/ml lze detekovat během 3 minut.

Princip testu
Vzorek moči je aplikován přímo z proudu moči při urinaci na určenou část testu. Moč poté vzlíná po proužku sorbentu = testu. Barevně značený konjugát protilátky se specificky váže na hCG hormon ve vzorku a společně tvoří komplex antigen-protilátka. Tento komplex se poté váže na anti-hCG protilátky v testovací zóně - výsledkovém okénku - za tvorby růžově zbarveného proužku v místě s označením T při koncentraci hCG rovné či vyšší než 20 mlU/ml. Při absenci hCG v moči nedochází k vývoji proužku v testovací zóně. Reakční směs poté vzlíná dále po proužku sorbentu a skrze kontrolní zónu s označením C. Nezachycený konjugát se zachytí v kontrolní zóně za vývoje růžově zbarveného proužku, který indikuje správnou funkci celého testu. Růžově zbarvený proužek v kontrolní zóně se objeví i při pozitivním výsledku, neboť komplex antigen - protilátka tvoří nadbytek reakční směsi, není tedy v tomto případě veškerý zachycen anti-hCG protilátkou v testovací zóně.

Účinné látky
Protilátka x hCG hormon diagnostika

Recenze (2)

Recenze produktu Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (6)

80 %

(6) (6)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test For You Comfort tyčinka

Přidat nový příspěvek do diskuze