Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Těhotenské testy

Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Kód výrobku: 90852
Jednoduchý jednorázový test pro rychlé určení těhotenství. Citlivost v souladu s direktivou WH025 mlU/ml.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Jednoduchý jednorázový test pro rychlé určení těhotenství. Citlivost v souladu s direktivou WH025 mlU/ml.

Informace o produktu

Výrobce: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI
Kód výrobku: 90852
Kód EAN: 8595041621830
Držitel rozhodnutí: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI

Účinné látky
HCG Antigen

Jednorázový těhotenský test pro sebetestování - tyčinka comfort.

Na jakém principu tento test pracuje:
Tento test pracuje na principu imunoanalýzy. Pomocí testovacího proužku se prokazuje HCG v moči. HCG (lidský choriogonadotropin)je glykoproteínový hormon, který se vytváří v placentě a dostává se do krve a močí brzy po oplodnění. Proto je vzestup hladiny HCG v krvi a moči hlavním signálem a specifickým ukazatelem těhotenství.

Sáček obsahuje: Jeden kus testovacího proužku a malý sáček s látkou snižující vlhkost uvnitř obalu. Test můžete skladovat při pokojové teplotě nebo v ledničce. Před použitím vždy zkontrolujte datum exspirace, které je uvedeno v prolisu na okraji obalu.

Návod
Test je možno použít v kteroukoliv denní či noční dobu. Hladina HCG je však nejvyšší v ranní močí. Moč odeberte do suché čisté nádobky. Vzorek moči i testovací proužek v uzavřeném obalu by měly mít před testem pokojovou teplotu. Vyjměte testovací proužek z obalu a ponořte jej do vzorku močí na 4 až 5 vteřin, aby hladina moči byla pod čarou označenou MAX. Proužek položte na rovný povrch a vyčkejte 4-5 minut na odečtení výsledků.

Hodnocení výsledků
1. Pozitivní výsledek (podezření na těhotenství). Mimo zbarvení proužku v kontrolní zóně se také objeví jasný růžový až fialový proužek v testovací zóně. Nejlepší čas pro odečtení výsledku je za 4 až 5 minut po provedení. Pozitivní výsledek se může objevit již za 40 sekund.

2. Negativní výsledek: Objeví se jen proužekv kontrolní zóně a žádný v testovací zóně. Aby se mohlo vyloučit těhotenství, je třeba odečíst výsledky až za 5 minut.

3. Výsledek nelze hodnotit: Jestliže se po 6 ti minutách nezbarví žádný proužek ani v testovací ani v kontrolní zóně, nebo se objeví proužek jen v testovací zóně, pak test nemůže být považovaný za platný. Obvykle je to způsobeno různými nečistotami nebo nesprávným postupem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Test je pozitivní v den vynechání menstruačního krvácení (nebo 1 - 2 dny před vynecháním) za předpokladu pravidelného cyklu. V případě pozitivního výsledku testu nebo při pochybnostech se obraťte na svého lékaře. Výsledek může být výjimečně falešně negativní u některých druhů pokročilého těhotenství, při abnormálně vysoké hladině HCG v močí. Výsledek může být též falešně pozitivní u některých chorob, po spontánním potratu nebo po některých lécích.

Citlivost 25 mlU/ml (25IU/I) ve shodě s doporučením WHO TEXT (200512).

Test je možno provádět kdykoliv během dne.

Příznaky
Vynechání menstruace.

Včasná diagnostika těhotenství.

Vyšetření je možno provádět z moči odebrané kdykoliv během dne. Nejlepší výsledek získáme z raní moči den po vynechání menstruace. Testy s citlivosti doporučenou WHO (25 mlU/ml) mohou u pravidelně menstruující ženy prokázat těhotenství nejdříve 1 až 2 dny před dnem předpokládané menstruace. Pozitivní výsledek - prokázané těhotenství se projeví barevným proužkem v zóně testovací i v zoně kontrolní.

Recenze

Recenze produktu Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám