Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

nutri mixéry

Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks
Jednoduchý jednorázový test pro rychlé určení těhotenství. Citlivost v souladu s direktivou WH025 mlU/ml. Více informací
Kód výrobku: 90852
Cena s DPH: 42 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Těhotenský test COMFORT tyčinka 1ks

Účinné látky
HCG Antigen

Jednorázový těhotenský test pro sebetestování - tyčinka comfort.

Na jakém principu tento test pracuje:
Tento test pracuje na principu imunoanalýzy. Pomocí testovacího proužku se prokazuje HCG v moči. HCG (lidský choriogonadotropin)je glykoproteínový hormon, který se vytváří v placentě a dostává se do krve a močí brzy po oplodnění. Proto je vzestup hladiny HCG v krvi a moči hlavním signálem a specifickým ukazatelem těhotenství.

Sáček obsahuje: Jeden kus testovacího proužku a malý sáček s látkou snižující vlhkost uvnitř obalu. Test můžete skladovat při pokojové teplotě nebo v ledničce. Před použitím vždy zkontrolujte datum exspirace, které je uvedeno v prolisu na okraji obalu.

Návod
Test je možno použít v kteroukoliv denní či noční dobu. Hladina HCG je však nejvyšší v ranní močí. Moč odeberte do suché čisté nádobky. Vzorek moči i testovací proužek v uzavřeném obalu by měly mít před testem pokojovou teplotu. Vyjměte testovací proužek z obalu a ponořte jej do vzorku močí na 4 až 5 vteřin, aby hladina moči byla pod čarou označenou MAX. Proužek položte na rovný povrch a vyčkejte 4-5 minut na odečtení výsledků.

Hodnocení výsledků
1. Pozitivní výsledek (podezření na těhotenství). Mimo zbarvení proužku v kontrolní zóně se také objeví jasný růžový až fialový proužek v testovací zóně. Nejlepší čas pro odečtení výsledku je za 4 až 5 minut po provedení. Pozitivní výsledek se může objevit již za 40 sekund.

2. Negativní výsledek: Objeví se jen proužekv kontrolní zóně a žádný v testovací zóně. Aby se mohlo vyloučit těhotenství, je třeba odečíst výsledky až za 5 minut.

3. Výsledek nelze hodnotit: Jestliže se po 6 ti minutách nezbarví žádný proužek ani v testovací ani v kontrolní zóně, nebo se objeví proužek jen v testovací zóně, pak test nemůže být považovaný za platný. Obvykle je to způsobeno různými nečistotami nebo nesprávným postupem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Test je pozitivní v den vynechání menstruačního krvácení (nebo 1 - 2 dny před vynecháním) za předpokladu pravidelného cyklu. V případě pozitivního výsledku testu nebo při pochybnostech se obraťte na svého lékaře. Výsledek může být výjimečně falešně negativní u některých druhů pokročilého těhotenství, při abnormálně vysoké hladině HCG v močí. Výsledek může být též falešně pozitivní u některých chorob, po spontánním potratu nebo po některých lécích.

Citlivost 25 mlU/ml (25IU/I) ve shodě s doporučením WHO TEXT (200512).

Test je možno provádět kdykoliv během dne.

Příznaky
Vynechání menstruace.

Včasná diagnostika těhotenství.

Vyšetření je možno provádět z moči odebrané kdykoliv během dne. Nejlepší výsledek získáme z raní moči den po vynechání menstruace. Testy s citlivosti doporučenou WHO (25 mlU/ml) mohou u pravidelně menstruující ženy prokázat těhotenství nejdříve 1 až 2 dny před dnem předpokládané menstruace. Pozitivní výsledek - prokázané těhotenství se projeví barevným proužkem v zóně testovací i v zoně kontrolní.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz