Podrobné informace

Jednoduchý jednorázový test pro rychlé určenÍ těhotenství. Citlivost v souladu s direktivou WHO 25 mlU/ml.

Informace o produktu

Výrobce: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI
Kód výrobku: 90853
Kód EAN: 8595041621816
Držitel rozhodnutí: W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI

Na jakém principu tento test pracuje
Tento test pracuje na principu imunoanalýzy. Pomocí testovacího proužku se prokazuje HCG v moči. HCG (lidský choriogonadotropin) je glykoproteinový hormon, který se vytváří v placentě a dostává se do krve a moči brzy po oplodnění. Proto je vzestup hladiny HCG v krvi a moči hlavním signálem a specifickým ukazatelem těhotenství.

Sáček obsahuje
Jeden kus testovacího proužku a malý sáček s látkou snižující vlhkost uvnitř obalu. Test můžete skladovat při pokojové teplotě nebo v ledničce. Před použitím vždy zkontrolujte datum exspirace, které je uvedeno v prolisu na okraji obalu.

Návod
Test je možno použít v kteroukoliv denní či noční dobu. Hladina HCG je však nejvyšší v ranní močí. Moč odeberte do suché čisté nádobky. Vzorek moči i testovací proužek v uzavřeném obalu by měly mít před testem pokojovou teplotu. Vyjměte testovací proužek z obalu a ponořte jej do vzorku moči na 4 až 5 vteřin, aby hladina moči byla pod čarou označenou MAX. Proužek položte na rovný povrch a vyčkejte 4-5 minut na odečtení výsledků.

Hodnocení výsledků
1. Pozitivní výsledek (podezření na těhotenství)
Mimo zbarvení proužku v kontrolní zóně se také objeví jasný růžový až fialový proužek v testovací zóně. Nejlepší čas pro odečtení výsledku je za 4 až 5 minut po provedení. Pozitivní výsledek se může objevit již za 40 sekund.

2. Negativní výsledek
Objeví se jen proužek v kontrolní zóně a žádný v testovací zóně. Aby se mohlo vyloučit těhotenství, je třeba odečíst výsledky až za 5 minut.

3. Výsledek nelze hodnotit
Jestliže se po 6ti minutách nezbarví žádný proužek ani v testovací ani v kontrolní zóně, nebo se objeví proužek jen v testovací zóně, pak test nemůže být považovaný za platný. Obvykle je to způsobeno různými nečistotami nebo nesprávným postupem.

Důležité upozornění
Test je pozitivní v den vynecháni menstruačního krvácení (nebo 1 -2 dny před vynecháním) za předpokladu pravidelného cyklu. V případě pozitivního výsledku testu nebo při pochybnostech se obraťte na svého lékaře. Výsledek může být výjimečně falešně negativní u některých druhů pokročilého těhotenství, při abnormálně vysoké hladině HCG v moči. Výsledek může být též falešně pozitivní u některých chorob, po spontánním potratu nebo po některých lécích.

Recenze (4)

Recenze produktu Těhotenský test COMFORT proužek 2v1 2ks

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

100 %

(1) (1)

80 %

hodí se

  • Cena
  • nic

(1) (0)

100 %

(1) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Těhotenský test COMFORT proužek 2v1 2ks

Přidat nový příspěvek do diskuze