Podrobné informace

Teekanne Wellness Collection - Papírová krabička o obsahu 4 druhů Wellness čajů Teekanne po 5-ti nálevových sáčcích.

Informace o produktu

Výrobce: TEEKANNE
Značka: TEEKANNE
Kód výrobku: 93213
Kód EAN: 9001475353111
Držitel rozhodnutí: TEEKANNE

Papírová krabička obsahující 4 druhy Wellness čajů Teekanne - Teekanne Fit & Slim, Brain Power, Immuni tea a Sweet dreams. Od každého druhu je zde 5 nálevových sáčků.

TEEKANNE Harmony for Body & Soul Fit&Slim
Lahodný bylinný čaj, který podporuje hubnutí a je vhodný jako součást redukční diety.
Složení: List cesmíny paraguajské (maté), listy kopřivy, máta kadeřavá, máta peprná, meduňka, listy ostružiny, květy slunečnice.

TEEKANNE Harmony for Body & Soul Immuni Tea
Bylinný čaj pro posílení organismu.
Povzbuzující bylinkový čaj, který posiluje imunitní systém organismu, které vyžadují vnitřní odolnost. Listy a květy keře Honey bush mají povzbuzující účinek, kombinace verteny (sporýše) a lékořicového koření je inspirující a lemongrass (druh tropické trávy) stimuluje. Květy máty a měsíčku se podílejí na lahodné chuti.
Složení: Listy medového keře, máta peprná, nať sporýše, skořice, kořen lékořice, citrónová tráva, květy měsíčku lékařského

TEEKANNE Harmony for Body & Soul Brain Power
Bylinný čaj pro povzbuzení
Pro náročné chvíle, které vyžadují osvěžení a povzbuzení mysli. Zelený čaj a citrónová tráva přinášejí povzbuzení, listy slunečnice inspiraci.
Složení: Zelený čaj, máta kadeřavá, šipek, meduňka, citrónová tráva, eukalyptus, květy slunečnice.
Obsahuje kofein.

TEEKANNE Harmony for Body & Soul Sweet Dreams
Bylinný čaj pro relaxaci
Pro okamžiky, které si žádají uvolnění a klid. TEEKANNE Harmony for Body & Soul Sečet Dreams vás zlehýnka přenese do spánku. Lahodná kombinace meduňky, heřmánku a levandule má blahodárný uklidňující účinek. Sporýš příznivě působí na uvolnění. Lipový květ a šalvěj doplňují energii. Jemná máta osvěžuje a dodává čaji jeho zvláštní rafinovanost. Dopřejte si sladké sny z voňavých bylin.
Složení: Meduňka, heřmánek, květ lípy, máta peprná, šalvěj, nať sporýše, levandule

Dávkování
Dle chutí a potřeby. Používejte jen známé značky čaje. Jsou zaručeně vyrobeny z vysoce kvalitních druhů čaje. Pokud je to možné, používejte svou domácí vodu z vodovodu, protože znáte její chuť a vnímáte ji jako „neutrální". Jinak používejte neperlivou vodu (bez bublinek) s pokud možno minimální vlastní příchutí.

Černý čaj se zásadně zalévá vroucí vodou. Silně chlórovanou vodu nechte 2-3 minuty projit varem, aby se mohl usadit vápník a uniknout chlór. Nevařte však vodu příliš dlouho. Čajovou konvici vypláchněte horkou vodou a předehřejte. Čaj chutná lépe, když je připraven silný. Proto dejte do konvice raději o jeden sáček nebo čajovou lžičku více.

Čaj podávejte s cukrem nebo kandysem a mlékem nebo smetanou (ne krabicové mléko) a dle chuti také s citronem. Čaj se musí nechat vylouhovat. Jak dlouho, záleží na tom, jaký čaj nám chutná - zpravidla asi 4 minuly. Má-li mít čaj povzbuzující a osvěžující účinky, použijte raději větší množství čaje a nechte jej vyluhovat jen cca 2-3 minuly. Má-li mít čaj uklidňující a uvolňující účinky, nechte jej louhovat o něco déle, ale nevíce než 5 minut.

Recenze

Recenze produktu TEEKANNE Wellness Collection 4 druhy á 5 sáčků

Diskuze

Diskuze k produktu TEEKANNE Wellness Collection 4 druhy á 5 sáčků

Přidat nový příspěvek do diskuze