Podrobné informace

100% čistý olej čajovníku australského je nejsilnější přírodní antiseptikum. Příznivě působí při kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech či plísňových infekcích.

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: TEA TREE OIL
Kód výrobku: 1375
Kód EAN: 8594009620502
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.

100% čistý olej čajovníku australského, 10 ml a 30 ml
Tea Tree Oil Dr. Müller PHARMA Pharmaceutical Grade je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej čajovníku australského.

Čistý Tea Tree Oil je nejsilnější přírodní antiseptikum se širokým antimikrobiálním spektrem (ničí bakterie, kvasinky, plísně atd.). Olej velmi příznivě působí při kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech či plísňových infekcích. Zmírňuje také svědění po štípnutí hmyzem, má repelentní vlastnosti. Navíc proniká hluboko do pokožky a nezanechává mastný film. Na rozdíl od ostatních antiseptik zachovává svoji účinnost i v přítomnosti krve a hnisu.

Působí protizánětlivě, mírně znecitlivuje pokožku a má intenzivní repelentní účinek. Příznivě ovlivňuje hojení drobných poranění, slunečních i termických spálenin, omrzlin, plísňových onemocnění kůže a nehtového lůžka, záněty nosohltanu, bolesti v krku, rýmu a parodontózu. Účinně působí na afty, bradavice, opary, svědění při bodnutí hmyzem, odpuzuje klíšťata a vši.

Použití: několik kapek čistého oleje rozetřeme na postižené místo, přidáme do náplně inhalátoru, aromalampy nebo do horké vody k inhalaci, přidáme do sklenice vlažné vody ke kloktání.

Recenze (1)

Recenze produktu Tea Tree oil 100% čistý olej 10ml (Dr.Müller)

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

100 %

Diskuze (2)

Diskuze k produktu Tea Tree oil 100% čistý olej 10ml (Dr.Müller)

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (2) (0) 10/03/2005

Denisa V. - Denisa

Tento výrobek je velice vynikající pomocník, když se člověku udělá akné, bezvadně jej vysuší, také je vynikající při bolesti v krku, kdy pár kapek nakapete do vlažné vody a budete kloktat! Mám to vyzkoušené, bolesti v krku po dvou kloktání ustaly. Také jsem jej vyzkoušela dávat do aromalapmpy, má příjemnou vůni!

Vstoupit do diskuze

(2) (1) (0) 08/03/2005

Šárka D. - Opary

100%ní tea tree olej mi velice pomáhá v boji s opary, stačí natřít místo, kde se zdá, že se opar tvoří a pokud se opar vůbec udělá tak v mnohem přijatelnějším stavu než obvykle a rychleji mizí. I pokud nestihnu použít olej preventivně a používám ho až při léčbě plně vytvořeného oparu funguje to, opar se vysuší a zahojení je mnohem rychlejší. Na opary jsem vyzkoušla už všechno možné, ale až u tea… Více

Vstoupit do diskuze