Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

SynCare Sebucel 75ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
SynCare Sebucel 75ml
Krém pro ošetření konstitučně suché pokožky... Více informací
Kód výrobku: 22965
Cena s DPH: 239 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku SynCare Sebucel 75ml

Krém pro ošetření konstitučně suché pokožky a kůže ve stacionární fázi atopické dermatitidy (AD). Krém je vhodný rovněž pro ošetření dětské AD.

Naneste rovnoměrně na obličej, krk i ruce několikrát denně. Aplikujte pouze na suchou pokožku. Neaplikujte v místech popraskané kůže s příznaky kapilárního krvácení. U atopické kůže používejte ve stacionární fázi onemocnění pro dlouhodobé udržení onemocnění v remisi nebo jako doplnění steroidní terapie. krém snižuje vnímání pocitu svědění kůže.

Vetřete do pokožky 2-3x denně.

Poruchy tvroby mazu na pokožce mohou být zapříčiněny různými faktory. Typicky je suchá kůže průvodním znakem chronické AD. Suchá pokožka vzniká rovněž konstitučně jako projev sníženého počtu mazových žláz. Suchost pokožky lze navodit rovněž nadměrným používáním tenzidů, alkálií a některých organických látek. Je zasažena nejen tvorba mazu, ale zejména barierová vlastnost pokožky, která umožňuje uchovávat vlhkost pod lamelárními cermaidovými vrstvami v rohové vrtsvě.

U rodin s atopickou predispozicí cílená prevence před narozením dítěte a zejména v prvních 3 letech života. Racionální hygienická péče o pokožku. U konstituční suchosti kůže ochrana exponovaných míst vhodnými ochrannými prostředky a zamezení expozice s vysušujícími látkami.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz