Podrobné informace

Bohatý krém se překvapivě rychle vstřebá a zanechá pokožku jemnou a vyhlazenou.Renovia noční výživný krém je první přípravek, který kombinuje hydratační účinky kyseliny hyaluronové s omlazujícím efektem retinolu a výživným působením ceramidů

Informace o produktu

Výrobce: SYNCARE PLUS S.R.O.
Značka: SYNCARE
Kód výrobku: 193058
Kód EAN: 8594063141005
Držitel rozhodnutí: SYNCARE PLUS S.R.O.

Užití
Renovia noční výživný krém je první přípravek, který kombinuje hydratační účinky kyseliny hyaluronové s omlazujícím efektem retinolu a výživným působením ceramidů.

Dávkování
Dle příbal. letáku.

Péče o zralou a stárnoucí pleť patří k nejnáročnějšímu kosmetickému ošetřeni. Stárnutí pleti je proces, který se nedá zastavit, lze jej však zpomalit.

Fakta
Znáte denní Renovia krém? A myslíte si. že jste poznalito nejpříjemnějši od SynCare? Mýlíte se.
Renovia noční výživný krém je první přípravek, který kombinuje hydratační účinky kyseliny hyaluronové s omlazujícím efektem retinolu a výživným působením ceramidů. Bohatý krém se překvapivě rychlevstřebá a zanechá pokožku jemnou a vyhlazenou. Nyní již nic nebrání tomu, aby Renovia chránila omlazující spánek Vaší pleti.

Poznámka
Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare:
1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů.
2. Dermokosmetika SynCare je dostupnáv široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky.
3. 94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008).
4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství.
5. Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku.

Co znamená SynCare
SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku.
Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem protívráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky.
BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci.
Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare.
V naši společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare.

Složení
Účinné látky: kyselina hyaluronová, retinol, ceramid3.

Recenze (3)

Recenze produktu SynCare Renovia noční krém 50 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

100 %

vynikající

(0) (1)

100 %

doporučuji

  • 90%
  • 10%

(1) (0)

80 %

Příjemný krém, po které je pleť hebká a působí odpočatě. Mám citlivou pleť, přesto krém velmi dobře snáší. Můžu doporučit.

  • Příjemný krém, po které je pleť hebká a působí odpočatě. Mám citlivou pleť, přesto krém velmi dobře snáší. Můžu doporučit.
  • nic

Diskuze

Diskuze k produktu SynCare Renovia noční krém 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze