Podrobné informace

BioMineral hydratační krém obsahuje UV filtr,obsahuje ionty solí Mrtvého moře, které v pleti dlouhodobě poutají vlhkost.

Informace o produktu

Výrobce: SYNCARE PLUS S.R.O.
Značka: SYNCARE
Produktová řada: SynCare Biominerál
Kód výrobku: 193055
Kód EAN: 8594063143047
Držitel rozhodnutí: SYNCARE PLUS S.R.O.

Užití
Mastná a smíšená pleť trpí nadbytkem mazu, ale často i nedostatkem hydratace. BioMineral hydratační krém obsahuje ionty solí Mrtvého moře, které v pleti dlouhodobě poutají vlhkost. Přírodní retinol pleť výrazně zjemňuje a působí proti nadměrné tvorbě mazu. Krém obsahuje UV filtr s faktorem 8 a lze jej použít rovněž pro denní ošetření.

Poznámka
Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare:
1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních Časopisů.
2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky.
3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008).
4.Výrobky jsou balenyv hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství.
5.Garantujeme vráceni peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemuvýrobku.

Co znamená SynCare
SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přáni, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku.
Výběrové značky SynCare
DermaBOTEXIN- řada s olígobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky.
BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo pň aktivní relaxaci.
Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér neni vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity.

Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare
V naší společností klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare.

Složení
Účinné látky: ionty solí Mrtvého moře. retinol, vitamín E

Recenze (1)

Recenze produktu SynCare Biominarál hydratační krém 75ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu SynCare Biominarál hydratační krém 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze