Podrobné informace

Mléčná kaše Sunarka rýžová se skořicí je skvělým obohacením jídelníčku kojence od ukončeného 8. měsíce věku při přechodu na smíšenou stravu.

Informace o produktu

Výrobce: HERO
Značka: SUNARKA
Produktová řada:
Kód výrobku: 74071
Kód EAN: 8592084400996
Držitel rozhodnutí: HERO

Mléčná kaše Sunarka rýžová se skořicí je skvělým obohacením jídelníčku kojence od ukončeného 8. měsíce věku při přechodu na smíšenou stravu. Je obohacena o skupinu důležitých vitamínů a minerálních látek. Rýžová kaše se skořicí přispívá k postupnému zpestření a obohacení jídelníčku. V dětské výživě je mléčná kaše Sunarka Dobrou noc vhodná jako vydatný večerní pokrm, který může přispět ke klidnému spánku po celou noc. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí.

Složení:
hydrolyzovaná rýžová mouka (44 %), pokračovací sušená mléčná kojenecká výživa (37 %) (sušené odtučněné mléko (64 %), rostlinné oleje, laktóza, vápník, maltodextrin, vitamín C, železo, vitamín E, vitamín A, vitamín D3, niacin, kyselina pantothenová, vitamín B12, vitamín K, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, jod, kyselina listová, biotin, zinek), cukr, fruktóza, prebiotická vláknina (inulin 2 %), maltodextrin, minerální látky (vápník, železo, zinek, jód), vitamíny (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, K1, D3, B12), skořice (0,07 %), aroma (vanilin). Bez lepku.

Recenze (2)

Recenze produktu Sunarka Dobrou noc rýžová se skořicí 250 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

80 %

výborná kaše, jedna z mála, co naše dítě jí Ale...bohužel je jí málo a je dražší

(2) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Sunarka Dobrou noc rýžová se skořicí 250 g

Přidat nový příspěvek do diskuze