Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Počáteční kojenecká mléka

SUNAR Expert AR & COMFORT 1 700 g

Kód výrobku: 368844

Sunar Expert AR&Comfort je určen pro děti, které trpí buď zácpou nebo drobným ublinkávání, případně se u nich vyskytují oba problémy.

Více informací

329 Kč (0,47 Kč/g)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace SUNAR Expert AR & COMFORT 1 700 g

Sunar Expert AR&Comfort je určen pro děti, které trpí buď zácpou nebo drobným ublinkávání, případně se u nich vyskytují oba problémy.

Informace o produktu

Výrobce: HERO CZECH s.r.o.
Značka: SUNAR HA
Kód výrobku: 368844
Kód EAN: 8592084413309
Kód SÚKL: D0980
Držitel rozhodnutí: HERO CZECH s.r.o.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Sunar Expert AR & Comfort 1 počáteční mléčná kojenecká výživa od narození 700g

Sunar Expert 1 AR/COMFORT navíc obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán. Se Sunarem nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat.

Galaktooligosacharidy (GOS): Napodobující funkci galaktooligosacharidů v mateřském mléku a jsou využívány střevní mikroflóru.

DHA a ARA: Jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro orgasmus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.

Nukleotidy: Jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro orgasmus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.

Sunar Expert 1 AR/Comfort je potravina určená k dietnímu postupu při drobném ublinkávání a zácpě. Obsahuje speciální účinnou látku karubin, získávanou ze semen svatojánského chleba, která přispívá k zahuštění obsahu žaludku a tím i snížení výskytu ublinkávání. Rovněž obsahuje unikátní tukovou složku a galaktooligosacharidy GOS.

Příprava a použití

Způsob přípravy
Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

1. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.

2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lehce (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.

3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.

4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37-40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Dávkovací tabulka
Plná odměrka obsahuje 4,3 g Sunar Expert 1 AR/Comfort a odpovídá 21,6 kcal. Z 90 ml vody a 3 odměrek prášku připravíte 100 ml obnoveného mléka. Při přípravě vždy používejte přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody.

Věk kojence / Počet mléčných porcí (na 24 hodin) / Doporučená celková potřeba mléka na den (v ml) / Příprava jedné porce Voda (ml) / Počet zarovnaných odměrek / Množství obnoveného mléka (v ml)
1-2 týdny / 6 / 600 / 90 / 3 / 100
3-8 týdnů / 5 / 675 / 120 / 4 / 135
2 měsíce / 5 / 825 / 150 / 5 / 165
3-4 měsíce / 5 / 1000 / 180 / 6 / 200
5-6 měsíců / 5 / 1165 / 210 / 7 / 233

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě zavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

 

Recenze

Recenze SUNAR Expert AR & COMFORT 1 700 g

Diskuze

Diskuze SUNAR Expert AR & COMFORT 1 700 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám