Podrobné informace

Nový stimulátor Kalm patch je první elektronická pomůcka s účinkem proti bolesti, díky níž snadno a rychle dosáhneme úlevy od bolesti.

Informace o produktu

Výrobce: IDT WELL LIFE
Kód výrobku: 74036
Kód EAN: 4710891582344
Držitel rozhodnutí: IDT WELL LIFE

Na buněčné úrovni představuje bolest především elektrický jev. Projevuje se, když dojde k vytvoření bloku, který brání iontové výměně přes buněčnou membránu, která odděluje buňky od vnějšího kapalného prostředí s obsahem živin. Když zablokování trvá příliš dlouho, aniž by se našlo nějaké účinné řešení, může dojít k poškození buňky a jejímu následnému odumření.

Užití
Stimulátor Kalm patch je vybaven výkonným mikroprocesorem a účinným stimulačním programem, který umožňuje jednak obnovu elektrické výměny na obou stranách buněčné membrány a zablokování přenosu signálu bolesti do mozku, jednak relaxaci a povzbuzení činností nervů, svalů, šlach a kloubů. Působení elektrické stimulace je fyziologické, protože přináší úlevu od bolesti, a to rychle, do hloubky a přirozeně.

Stimulátor byl vyvinut především pro to, aby přinesl úlevu od bolesti pohybového aparátu, a to u dětí, dospělých i u prarodičů 80 i víceletých. Je nového pojetí kompaktního provedení, jednoduchostí použití a je zaměřen na zlepšení hybnosti uživatele.

Dávkování
1 hodina stimulace denně.

Kontraindikace
Kontraindikace u pacientů, kteří mají v těle zabudovaný nějaký lékařský přístroj.

Recenze

Recenze produktu Stimulátor bateriový KALM PATCH proti bolesti

Diskuze

Diskuze k produktu Stimulátor bateriový KALM PATCH proti bolesti

Přidat nový příspěvek do diskuze